Aktuálně

29. 02. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Včera sem absolvoval ples naší univerzity. Všechno se má zkusit. Zprvu měla jít celá třída, ve finále sem šel jen s Luckou (jste sráči!). Přidal se Bishop a Žampík a hurá na akci. Upřimně se mi moc nechtělo, ale když už sem si dovezl oblek, tak sem se hecnul. Večer proběhl zhruba podle scénáře, který sem předpokládal. Od dvanácti sem se potácel po hotelu Moskva sám a chytal se známých tváří. Nakonec sem skončil u báru s jedním týpkem. Lukáš tuším! Tímto zdravím. Neměl sem už žádné prachy ale kumpán byl charakter a zaplatil několik dalších Becherovek, takže ve finále docela rachot! 2x sem za večer ztratil foťák, 2x ho šťastně našel. Díky tomu vám můžu ukázat pár fotek z akce. Dalo by se tam pořídit desítky krásných momentek, ale buď sem byl pomalý, nebo neměl zrovna foťák, nebo mi došly baterky. Nejhorší na těhle akcích jsou ty ranní návraty domů. Balancování na zmrzlém chodníku, sledování vlastního stínu před sebou a nejhorší je ta vidina vzdálené postele. Notabene když před dveřma zjistíte, že nemáte klíče.


Ples Univerzity Tomáše Bati


Aktuálně

28. 02. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Do pokoje sem si nastěhoval novou přítelkyni. Je krásná, nová, navoněná a tichá. Moc toho nenamluví, ale pokaždé, když se na ni podívám, potěší mě svou přítomností. Nic za to nechce. Jenom semtam trochu té vody, světla a čerství vzduch. Když vidím, že Květa (ano tak sem si ji pojmenoval) vypadá povadle, ani já nemůžu vypadat dobře už jenom z toho důvodu, že spolu sdílíme jednu místnost. Na celé Boženě není jediná kytička, pokud nebudu počítat vyschlý kaktus na chodbě. Květu budu udržovat při životě, co nejdýl to půjde. Neslibuju nemožné, ale snad se na sebe ještě nějaký ten pátek budem usmívat :) To je ona přátelé:


MASTATHX TO SUS :)


Aktuálně

27. 02. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Uff! Pátek! Kalby čas. Dnes zůstávám ve Zlíně. Dojede Km crew za mnou a vyrážíme do ulic. Patrně na tuhle akci k Žíznivému psovi. Kdo nemá nic v plánu, ukažte se tam!


Aktuálně

27. 02. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Už je mi blbé psát něco o tom že nemám čas a moc práce. Ale je to bohužel tak. Sem zasekaný, jak dlouho ne. Umírám. Včera sem se v těch programech už uplně ztrácel a můj počítač se solidně zapotil. Pro názornost jeden screenshot.

Mimochodem nechcete mi ukázat vaše aktuální desktopy? :)


Aktuálně

26. 02. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Eh tak abych uvedl na pravou míru mé počítadlo přístupů. Není to pro mě až tak podstatné, nicméně sem byl v poslední době zaražen nárůstem. Téměř tisíc lidí denně už mě nutilo zapřemýšlet proč. Otázka pominula, když sem se podíval na nastavení počítadla, které bralo přístupy po 10ti minutách. To znamená, že pokud ste se sem mrkli v jednom dni víckrát, počítaly se všechny přístupy v intervalu 10ti minut. Opravil sem nastavení a dostávám se k střízlivějším výsledkům. Konkrétně za včerejšek 395 přístupů. I tak....400 lidí na světě ví, co dělám každý den :) Asi už se dá mluvit o exhibicionismu že?


Aktuálně

26. 02. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Hele díkec! Smutek je ten tam. Včera sem usínal u ZERO 7 a zdály se mi krásný sny. Efa is back on feet!


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské