Aktuálně

04. 02. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Jupíííí! Konečně se povedlo zrealizovat pevné připojení na Boženu. Vše proběhlo bez větších komplikací a já si teď medím ve svém koženém křesle a surfuju jako o závod. 100% surfing bez stresu z toho, že vás někdo pozoruje nebo hlídá. Navíc rychlost je nad očekávání. Celá sranda mě stála 5000,- a 500,- měsíčně. Doporučuju všem, protože kdo nemá pevnou doma, jako by nebyl :)

Jak se to projeví na těchto stránkách? Doufám že tak budu mít mnohem víc času na jejich správu a update protože některé rubriky jsou už opravdu zaprášené a vůbec se Safirusem pomalu připravujeme YP ver. 03 takže se můžete začít těšit.


Aktuálně

04. 02. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Heh. V poslední době mám solidní chuť udeřit do svého pc bo se mi hrozně celej systém zpomalil a ani MP3 to nepřehrává bez trhání a to mě opravdu vytáčí. Naštěstí existuje tenhle flash, ve kterém si svůj komp můžete sešrotovat k dokonalosti. Nádhera! Klikejte a ničte protože mě se dost ulevilo zde.


Aktuálně

03. 02. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Tenhle týden probíhají u nás na škole příjmačky takže máme volno. Já mam asi takový volno, že lapím celý den v práci takže žádná sláva. V každém případě se hlásilo dost známých, mezi nimi např. Polish - audiovize, Tina - design oděvů. Polish postoupil do druhého kola, zatímco chuderka Tina nikoliv. Teď už jen chybí, aby jí bánbůh proměnil v mouchu a ona mi nasrala do jídla protože nic jiného si nezasloužím :( Včera sem se projevil jako charakter a na 4 dny si do svého pokoje nastěhoval nějakýho neznámýho týpka co postoupil do druhého kola na grafický design, nemá prachy a hlavně kde nocovat, tak sem mu poskytnul azyl.

Další podstatnou informací (a nerad bych to zakřiknul) je, že dnes ve tři hodiny se staví týpek co mi bude montovat pevnou lajnu na privát. To by znamenalo více času online. Nevím jestli se na to mám těšít, nebo se děsit toho že udělám s inetem ještě míň práce než když sem hezky pěkně offline. Pokud vše půjde podle plánu, večer byste mě měli vidět on-line and happy.


Aktuálně

03. 02. 2004 / Filip Urban / aktuálně******* NĚCO NOVÝCH BLÁBOLŮ ********


Aktuálně

03. 02. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Ještě se vrátím pár slovy k sobotní akci v Golemu. Neměl sem po pátečním psychu vůbec náladu na nějaké hopsání a lámání těla ale nakonec sem se hecnul a rozhodně sem nezalitoval. Parádní akce. Konečně hudba v Golemu mému srdci nejbližší, do toho spousty primitivů z okolí. Zvláštěpak zdravím Mr. Špidlu se kterým sem se upřímně zachechtal. To samé s O.T. týpkem no a vůbec všichni byly fajn, hudba byla fajn a pod a potlesk dostává projekce Moire. Fakt zvládlá masívní dvouprojektorová masáš. Někdy už mi to přišlo až extra pixel přes pixel a žádná velká sranda ale určo technicky i kvalitně zvládlé. Příjemně sem si zarytmoval na place a zapoměl na starosti a průsery všedních dnů a o tom to myslím je. Go on! Víc takových kalbiček!

update: něco málo fotek od Safiruse


Aktuálně

02. 02. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Jak jistě víte, absolvoval sem lyžák naší univerzity. Mám za sebou lyžák na základce, na střední a teď i na vysoké a můžu tak srovnávat. Prim v totální kalbě drží i nadále střední škola o tom žádná, bo člověk v 17ti letech je prostě kalící zvíře a nic ho nezastaví v kalbě. Tady mě zastavila v pořádné show únava z lyžování a paradoxně spolužačky. Bydlel sem se 4ma ženskýma na pokoji, takže sem si to celé dal jaksi z druhé strany. Vím vše o antikoncepci, znám poslední trendy ve spodním prádle, a mám zmapované kosmetické prostředky ke zkrášlení. Cpal sem se kokinama a různýma sladkostma a vůbec na mě byly spolužačky moc hodné. Dokonce mi pomáhaly nasadit, sundat řetězy (myslím z kola, žádný sado maso :) a vůbec bylo to příjemné. Na druhou stranu sem chodil prdět na chodbu, při každém i sebemenším brknutí na mě vrhaly škaredé pohledy a když sem jim řekl že se dnes nebudu sprchovat, málem sem spal na chodbě :) Co se týká lyžování uplně sem čuměl jak jim to šlo. Fakt každá sjela kopec v lehkém štýlu Alberta Tomby a já se musel hodně snažit abych nevypadal na lyžích jako gramloň ze třetí skupiny. Po 3 dnech sem už neměl sebemenší energii je zabavit. Naštěstí dojel polish s bizonem a postarali se po poslední show. Jen doufám že ten zápočet dostanem, protože sme pana vedoucího několikrát donitili navštívit náš pokoj a ranní kosa přímo před chatou mu taky na náladě nepřidala. Ale byla to prcka a týdenní odpočinek od toho všeho, v čem se topím celé dny. Krása. Pár fotek z akce pro zájemce tady v galerii


Lyžák UTB 2004


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské