Aktuálně

30. 09. 2008 / Filip Urban / aktuálně

Tak nějak sleduju ten grafický design v naší kotlině a nemohl sem si nevšimnout nových log pro některá města ČR. Všechna vzbudila na odborné půdě celkem slušné debaty a hlavně vlnu odporu a kritiky. Ono se ani není čemu divit. První tu máme Najbrtův fórek (spíše vtip) který mu Ostrava slupla i s navijákem. Rok trvala spolupráce Ostravy se studiem Najbrt, aby po roce práce vznikl nápis ostrava se třemi vykřičníky. Někde sem četl vtipný popisek, jak na tenhle nápad došli. Na pracovní nástěnce studia vysel prakticky rok, žlutý papírek s nápisem OSTRAVA !!! Nikdo si ho moc nevšímal, až asi 3 týdny před odevzdáním někdo prošel kolem, zařval heuréka a logo bylo na světě. měl sem možnost vidět i pdf prezentace za kterou by student GD dostal při semestrálkách stěží Cčko. Najbrt už je pojem a trošku se mi zdá, že se studio na svém jméně veze a dělá si z nebohých smrtelníků prdel. Co na to říkáš Ivánku?
Druhé logo bude reprezentovat Kopřivnici. K tomuhle vítěznému návrhnu snad jen: ZLO, ZLO, ZLO. Nacpat do loga města obrys tatrovky - už to je nesmysl a cesta do pekel, ale co předvedli s tím písmem, to se jen tak nevidí.

No a na závěr třešnička na dortu. Trutnov - legenda draka :) Asi uplně bez komentáře...


Aktuálně

28. 09. 2008 / Filip Urban / aktuálně

Projel sem adresáře z fotkama z poslední doby. Nemá to hlavu ani patu, je to pelmel obrázků, které sem nacvakal tak porůznu. Jestli máte chvilku, proklikejte si je, třeba vás některé zaujmou a nebo taky ne :) Jdu spátMISHMASH 25


Aktuálně

28. 09. 2008 / Filip Urban / aktuálně

A je po víkendu kua. Co se dá dělat. Musím říct, že tenhle se ale povedl. To počásko co? Babí léto jak z učebnice. Snědl sem tak pět pavučin :) Prostě nádhera. No ale hezky popořádku. V pátek jsem vyrazil s Gyďákem a Shylockem do Přerovského šuplíku na dnb narozeninový večůrek. Trochu změna a poznat okolní klubový život. Navíc v Přerově sem nebyl od Kuvajtu napadení. A musím říct, že sem byl příjemně překvapen. Šuplík je takový atomový bunkr pod zemí, natřený na červeno, v centru sídliště. Symbolické vstupné dvacetu korun a mohl jsem dovnitř. Zprvu hrstka lidí, posléze se klub slušně zaplnil přijemnýma lidma. Nikdo neprudil, každej se evidentně bavil, muzika sypala, holky tančili, pivo teklo, brčka se balily a my zase probrali všechno co šlo.

Zaregistroval jsem i pár mladých primitivů v YP hadrech. Přerov podchycen, ale na komunikaci s nima nakonec nedošlo :) Neva. Jsou tam a to je důležité. V jednu dohrál gyd. Opět se mu podařlo vyhnat všechny tanečníky z parketu a my mohli jet domů. Sobota byla ve znamení narozeninových oslav Nitčiných rodičů. Slavili dohromady devadesátku. Tyhle rodinné veselice moc nemusím, ale tady sem se bavil. Pozvaní hosté se předbíhali v originálních darcích, vystoupeních, pilo se jedlo a tančilo až do rána. Šnůra rumů i mě rozhýbala tělo a ranní bolehlav byl nedílnou součástí povedené oslavy.

Neděle pak relax, procházka Podzámkou křížem krážem. Zas a znova musím psát, že pokud je na Kroměříži něco dobrého, pak je to podzámecká zahrada. Zvlášť v těhle dnech je to pastva pro oči i duši.

Pro ilustraci tu mám víkend v obrazech. Byl barevný, kulatý a utekl rychle jak vzduch v nafukovacím balónku držený neznámou dívkou :)


Zkouřenost

25. 09. 2008 / Filip Urban / zkouřenost

Koupil sem za výhodnou cenu výběrovou průmyslovou kameru a ukázal se jako zručný instalatér zařízení. Pořídili sme si doma videozvonek. Je prektický, zvyšuje bezpečnost bydlení a hlavně je vydizajnovanej! S montáží mi pomohl Prochyn. Měl sem štěstí, že šel zrovna kolem. Celé montáži dozoruje Nitka. (Ona jako nefunguje ale zastraší...pššššššt!)


Aktuálně

23. 09. 2008 / Filip Urban / aktuálně

Vidíte to co já? Ano! Slunce! Už sem zapoměl jak vypadá. Heh. Počasí. To vždycky zachrání komunikaci a blogové updaty. Zjišťuju, že jak mi skončila ta škola, můj život pomalu ale jistě zapadá do vyjetých kolejí - práce - pátek - víkend - práce. Úspěšně jsem s tímhle strašákem, který už řadu vás naplno přepadnul, bojoval do svých 30tin. Škola byla studnou vtipných updatů, nečekaných zápletek a témat k diskusi. Ale to mi skončilo...

Včera při nákupu jsem pozoroval ty skupinky hladových studentů, co bloumají s košíkem po krámech a řeší přesně co sem řešil já každý den v Intersparu při cestě ze školy. Co na jídlo? Přepadla mě jakási nostalgie, že život studenta je ten tam. A upřímně - dost mi chybí teda.

No co se dá dělat. Musím si najít jiné záchytné body. Kamarádi už na mě taky kašlou. Nikdo se ani neozve. Každej řeší svoje starosti. Ten staví barák, ten rodí, ten má hodně práce a nestíhá, tamten sportuje s přítelkyní, onen se semnou nebaví (našli ste se? :)

Jak to tak vidím, je to jasně nalajnováno a ikdyž s tím jedinec bojuje, stejně ho to semele. Dostuduj, najdi si práci, začni splácet hypotéku, vyber si už konečně tu pravou, začněte pracovat na dítěti a pak proměň svůj blog na blogísek o svém špuntovi. Ech...bojuju, ale je jen otázkou času, než mě to taky semele a zapadnu. Pořád si říkám že by to mělo být přirozené. Že bych to tak měl sám cítit a ne že mě do toho dokope přítelkyně a já zvolím menší zlo a podřídím se tomu všemu.

Druhá věc je, jestli má cenu tomu nějak utíkat. Jestli pak člověk nezjistí že mu ujel vlak a že až prozře, může být pozdě. No...tohle je asi na delší debaty. Teď sem rád aspoň za to zubaté sluníčko venku....


Aktuálně

22. 09. 2008 / Filip Urban / aktuálně

Pindělí! A ještě k tomu takový jaký můžete vidět oknem ven. Hnusný. Můj víkend byl dost prozevlený, až sem chytal výčitky svědomí. Chodil sem od ničeho k ničemu. V pátek dojedu do Km city a kam jít že? Tak nakonec se Safikem a Maruškou a Nitkou návštěva nového kubánského baru na Riegráku (tam kde byla čajovna onehdá). Hospoda nová, jakštakš po kroměřížsku stylová. Nabídka kvalitního rumu potěšila. Ovšem když došlo na obsluhu a žádost o Jamajský rum, odpovědí nám bylo pouhé odseknutí: NENÍ! Vyzobaná blondýna bez úsměvu a protivná jak vřed na prdeli. Hospoda uplně prázdná samozřejmě. No ani se nedivím. Kdo by tam chodil, když je tam taková obsluha katastrofální. Jak říká klasik: "Pořídil si hospodu....ale chodili mu tam lidi!"

Skončili sme patrně na nejobskurdnějším místě a to diskotéka central na náměstí :) Naši rodičové tam protančili střevíce. My teda ne. V sobotu chčije a chčije. Ležím na gauču a cvakám kanály na televizi. A pak mě napadla spásná myšlenka! Konečně je ten pravý čas, vyměnit si stěrače! Ano. Už nějaký ten rok mám stěrače v katastrofálním stavu. Děsím se jak začne pršet, protože při setření stěrečem nevidím několik sekund nic. Asi před půlrokem sem si koupil nové, ale do soboty sem je vozil v kufru. Musel uzrát čas, aby se našla chvilka na jejich vyměnění. A nakonec se povedlo. Takže nové stěrače jsou highlightem tohohle víkendu. Užívám si teď každý stěr :) A jako bonus sem si vzal hadýrku a okenu a umyl si sklo zevnitř. Fantazie. Jezdím s pocitem, jako bych ani předni sklo neměl!

V sobotu večer sem dorazil za Gyďákem, nabořila se fajka, Gyd mi koupil litr energydrinku za 25 a šlo se hrát Project Reality. Po 5 hodinách sem z toho byl uplně hotovej a odmítal pokračovat ve střelbě :) Neděle byla ve znamení návštěv babiček a odpo focení yp mikin. O cestě do Brna s novými stěrači se rozepisovat nebudu. Stejně se až sem nikdo nepročetl :) Přežijte týden ve zdraví!


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské