Aktuálně

14. 11. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Endlich pátek! Jenom mě to dnes nějak nebere. Je mi šoulf, ucpanej nos, v hlavě mi drnčí, v krku sucho. Přišla na mě nějaká nemoc sakra. Naštěstí to vypadá na klidný víkend.

Ještě odbočím ke včerejšku. Navštívili mě Gyd, Safirus a Blofbu za účelem datatransferu. Data lítaly z disku na disk, lehce sme nabořili letošní výpěstek a totálně se zasekaly na posledním dílu Chlapci & chlapi. Neskutečné. Dost nás potom mrzelo, že sme si nenahráli alespoň ten poslední díl protože tohle je fakt peklo. Zrovna včera sem se bavil se spolužačkama o 17tým listopadu 89. Nic jim to neříká, protože když to celé propuklo, seděli ve školce na molitanových kostkách a okousávaly si nehty na nohách. Chlapci & chlapi - to bych promítal na všech středních školách jako odstrašující příklad toho, jak to tu vypadalo.

Jo jinak Tintina v pondělí mizí směr Amsterdam na nevímjakdlouho. Proto, kdo se chcete přijít rozloučit, posedět, lehce popít, poklábosit, stavte se za náma V SOBOTU od 20:00 na piánu. Uděláme si PRÍMA večírek :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské