Aktuálně

18. 11. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Prodloužený víkend za náma.V pátek máslení, v sobotu lehká rozlučka s Tintinou na piánu. Dorazil za náma i DO. Ukázal se jako největší frája a dovezl tině digitální foťák po kterém tak toužila a neodvezl si za něj ani korunu...Zatím :) Existují ještě megahodní lidi a já sem rád že s náma takový kámoší :) Respect DO! Neděle blázinec, balení, loučení. V pondělí cesta do Zlína, zásek na školních PFkách, pak jeden format c: stejně jako Gyd a zábavný večer v rytmu měnění CDček a chytání se za hlavu o co všechno sem tím reinstalem zase přišel.

Další nepříjemná věc pro mě je začínající sponzorství od rodičů. S platem 5200,- se prostě nedá vyžít, když člověk zaplatí 3000,- za nájem a 1500,- projí v Menze zbývá mu nějakých 700,- na měsíc, což opravdu nejde, takže sem musel chtěnechtě sáhnout po finanční injekci od rodičů. Ve dvacetipěti letech :( Psycho. Kua ale ještě že je mám. Jsou megahodní a já jenom nevím, jak jim tohle všechno splatím. Kua...vím že si tohle nečtou (naštěstí) ale MOC MOC MOC MOC DĚKUJU! Nikdy vás nedám do domova důchodců! :) slibuju!

Jo a ještě jeden fórek. Při prohlídce starých rodinných fotek sem našel otcovu kapelu z mládí. Ve složení: Helm senior, Polish senior, Efa senior a Em senior. Škoda že zvuková stopa se nezachovala, pouze přebal desky, ale i tak to stojí za zveřejnění :)Jo a nezapomeňte dnes na Simpsny. Jedna z mála věcí, kterou ČT nezrušila a pokud si vzpomínáte na díl z minulého týdne... :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské