Aktuálně

08. 12. 2003 / Filip Urban / aktuálně

Víkend nabitý akcí. Vezmu to po pořádku. V pátek sem vyrazil s Martystafsonem na Indyho & Wiche. Prvotní komplikace s tím, že Marty si nechal v Praze klíče od baráku a v mokasínách, bilé košili a kalhotech s pukama bych s ním na hiphop nešel ani omylem :) Vše se zdárně vyřešilo a na akci jsme dorazili! Trošku si mě vzal do jointparády a pro mě se zbytek večera proměnil v jedno velké pata pata pata! Když sem se zcela aklimatizoval a rozhlídnul kolem sebe, připadal jsem si skoro jako nejstarší účastník akce. Naštěstí mě můj mladistvý vzhled neprozradil a já se tak mohl oddávat hiphopovým radovánkám. Jsem si uvědomil, že v mých letech žádné takové hiphopové kalby nebyly a o dost jsme tím pádem přišli.

Stejně je to zajímavé pozorovat, jak se to všechno mění. No tohle je na delší povídání, zkrátka co s načatým večerem? Fotbálek? Jistě! Vyzvali sme asi 17ti letou slečnu se svým přítelem (pravděpodobně) na fotbálek. Po první hře sem se nestačil divit. Slečna nám dávala gól za gólem. Brutus! Taková ostuda heh :) Nevermind. Hlavní hvězdy vystoupily kolem půlnoci. Z bezpečné vzdálenosti jsem to celé shlédnul a výborný! Už nejsem tak spontánní a nevyřvávám s davem, ale bavilo mě to. V hiphopovém kotli se děly věci. Borci vylézali na stoly a skákali do davu, až to někdo nezvládnul a začla solidní bitevní řvava. Indy stopnul hudbu a vyzval kungfisty, aby toho nechali. Jelo se dál, opět skákání do davu. Kapela měla taky menší problémy. Dvakrát amatérsky skončil kábl od majku na gramofonu, což mělo za následek konečný skreč a ticho v sále, ale přimhouřili sme oko a vařilo se dál.

Ve finále se v kotli opět strhla rvačka, Indy už to nevydržel a skočil po hlavě do rozbouřeného davu. Rozerval od sebe bitkaře a jelo se zase dál :) No prostě kvalitní hiphopová akce. Ve finále sme s Martym odchytli celou kapelu, poklábosili, nabořili a darovali něco na špeka na cestu domů. Vklidu hošani. Žádní namustrovaní frajírci! Myslím, že je pozvu na letní Tyngltangl do Bezrozměrova :) Jo! Dobré to bylo...


Nejvýraznější hrubky opravil YP Science, fakt se na to nedalo koukat:)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské