Aktuálně

10. 03. 2010 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

Jak jste si asi všimli, přibývají tu nejen mé příspěvky. Při redesignování webu sem přemýšlel (většinou při cestě autem - skvělá doba na řešení klíčových věcí) kam dál yp posunout. Přistihl sem se, že vám vlastně nemám co sdělit. Respektive mohl bych psát o tom jak makám, jak nestíhám, jak jedu z Brna do Kroměříže a v neděli nazpět. Jak řeším bydlení, hypotéku a časem bych mohl psát jak mě sere, že musím vstávat k brečícímu děcku každé 3 hodiny. Tohle všechno bych mohl, ale koho by to zajímalo? Mladý určitě ne. Snad pár věrných starých ještěrů by tu semnou ještě mohlo diskutovat které plenky jsou v poměru cena - výkon nejvýhodnější, ale to fakt nechci.

Přecházíme proto do druhé fáze webu youngprimitive. Během těch 10ti let, co tu píšu své výlevy plné gramatických chyb, sem potkal celou řadu zajímavých lidí (podstatně zajímavějších než jsem já) a vím že mají potenciál, že ví, znají, mají názor, vtip a dokážou ostatní posunout. A to se cení. Proto jsem se rozhodl pár z nich oslovit a dát jim tady na yp prostor. V dnešní době miliardy zapomenutých blogů by byla škoda tříštit tuhle komunu tím, že si každý založí blog a bude tam jednou za měsíc (protože jak už to tak bývá, ti úspěšnější nemají čas) něco updatovat.

Jiného autora poznáte jednoduše. Jednak podle stylu psaní, druhak v hlavičce příspěvku najdete jeho jméno. Uvidíme, jak se to v průběhu času vyprofiluje. Rád bych z yp udělal místo, kde se člověk něco dozví, pobaví, podiskutuje. Najde tu radu a pomoc, inspiraci, smysl bytí :)

Časem bych rád zbudoval podstránky přispěvovatelům, abyste věděli, s kým máte tu čest a v neposlední řadě tímto oslovuji mladé a nadějné. Pokud máte co říct, dejte mi vědět! Samozřejmě budu sem přispívat nadále i já (pokud teda bude zájem :)

Věřím, že vám tenhle model bude vyhovovat a že si z návštěvy mých / našich stránek vždycky něco odnesete.Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
12. 03. 2010 / 18.50 / Vašucek

Velké plus Efo ! Dlouho jsem na tohle čekal :) skvělý krok, jak udělat web ještě více zajímavý. Jinak se také přikláním pro lepší identifikaci blogujících, rozdělit příspěvky každého autora jinou barvou. Stačila by nějaká tenká linka, nebo něco malého v rohu.

12. 03. 2010 / 15.11 / marty

ty nemas ty spravne kozy abys musel kazde 3 hodiny vstavat k decku :)

11. 03. 2010 / 21.05 / honzas

A já přes všechny inovace stále hlasuju pro opětovné zprovoznění rss. Když nemám web ve čtečce, jako by v tomto hektickém světě nebyl. Sakra teď si nejsem jistý správným použitím jako by/jakoby - tudle dementní jakoby slovní pomůcku jakoby používá dneska jakoby každý (OT).

11. 03. 2010 / 10.57 / lucasito

Efo: Mrkni na podporu blogů jak jsou udělaný třeba na {odkaz} tam si myslím, že je řešení se jménam/nickama dobrý. Každopádně další tip bych doporučil propojení publikovaných spotů na fcb. Tohle podporuje třeba {odkaz} což je parádní záležitost.

11. 03. 2010 / 07.58 / o.

další bloggery vidím rád. akorát nevím jestli teď budu stíhat číst; s tvou frekvencí to nebyl problém ;).
jinak co se týče plenek, až se to rozběhne, i já, coby zaměstnanec domova důchodců, snad budu mít co říct...:)

10. 03. 2010 / 18.35 / lucky_man

Hovořit teď budu asi jako jeden z těch starých ještěrů: Vůbec mě nevadily příspěvky o vysavačích, o nemovitostech apod. Jednak jsem se většinou dobře pobavil ale někdy se i nechal poučit. Takže ač vůdcovi kroky ke zmíněným plenkám budou asi rychlejší než ty moje...nevadilo by mě to tu číst a plně spokojen bych byl i se starou verzí.
Nicméně nevadí mě přečíst si názory jiných (třeba zajímavějších...).
Mno a o novém designu asi napíšu radši jinde, tady by to bylo trochu off topic.

10. 03. 2010 / 15.06 / efa

Kony: jestli jo, tak tobě, jako věrnému přispěvovateli koemntářů taky něco pošlu na účet. Aspoň na nóvó fábku!

10. 03. 2010 / 14.55 / KONY

A casem to prodas za miliardu dolaru facebooku :)

10. 03. 2010 / 13.31 / baara

jenom dobře :) a myslím, že jméno v nadpisu si snad umí přečíst každý, jen si pod tím jménem jen málokdy představím konkrétní osobu /což je ale můj problém :)/...

akorát tím pádem zmizí to kouzlo alterega...

10. 03. 2010 / 13.23 / Dr.Mudr

Ja nechci vypadat jako zpatecnik, ale ta kombinace sede-cerne-bile mi pripada jako okopirovane parte na nastence. YP ma byt vesely a hravy nebo tak. Predchozi barevna verze se mi asik vryla pod kuzi jako barva primitive webu.

10. 03. 2010 / 11.38 / [ K! ]

Dr.Mudr - dobrej nápad s barevným odlišením, jsem též pro

10. 03. 2010 / 11.30 / efa

Do budoucna se budou dát filtrovat updaty podle přispěvovatelů, barevně bych to nekomplikoval. Alterego dostalo přístup, tak uvidíme kdy se ozve :)

10. 03. 2010 / 11.12 / Madlen aka mdfk

jen dobře :)

10. 03. 2010 / 11.11 / Dr.Mudr

Napada me -spise do budoucna- zeby kazdy z onech prispivajicich mohl mit jinou barvu prispevku. Tedak aspon tohoho porouzku nahore a mozna misto jmena jen prezdivku. Ale jinak je to vyborna volba, pribyde i alterego?

10. 03. 2010 / 10.47 / newi

myslím, že je to velmi dobrý nápad!


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské