Aktuálně

23. 04. 2010 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

A máme tu páteček. Díky bohu! Odpoledne přesun do Km city a večer pivo, dvě, tři...dvě. V sobotu mě totiž čeká focení svatby. Nakonec se ze mě ještě stane víkendový fotograf kroměřížských svateb, heh. Na co se opravdu těším je pondělní vystoupení divadla Járy Cimrmana v Kroměřížském kulturáku. Podařilo se mi sehnat dva lupeny. Oficiální cestou, tj. stoupnout si v devět ráno do fronty to bylo nemožné.

Naštěstí znám lokální papaláše a tak mě České nebe nemine. Možná je to naposled, co tuhle starou skvadru uvidím pohromadě, protože když sem před lety viděl Afriku a kulhajícího Hrabětu, říkal jsem si: "Hoši, vám už moc času nedávám!".

Jinak o žádné velké kultuře v okolí nevím. Snad jen dnes na Flédě LTJ Bukem & Mc Condrad. I po letech mě ten jejich snový dnb baví, ale nechám si je ujít. Když sem na nich byl posledně, ne že sem neprotančil střevíce ale co víc, poslechl sem si je u baru v sedě hezky. Takže to podruhé pokoušet nebudu. Anyway pro milovníky kvalitního drumíku - must see!

Jo a ještě malá poznámka k yp. V pravém sloupci přibyla možnost vybrat si pozadí stránky, takže jestli (stejně jako gyda) někoho rozčiluje tahle vizáž, má možnost si vybrat jinou. Co nevidět tam přibudou další, jen co bude troška toho času navíc. Stay tuned!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
29. 04. 2010 / 09.41 / Tommy H. Owinday

docela se na nej zacinam tesit na www.openairfestival.cz :)

26. 04. 2010 / 15.08 / pan_gazpacho

ltj bukem je bůh! opravdu nadpozemská hudba, spolu s mc conradem se skvěle doplňovali!

25. 04. 2010 / 22.22 / KRSone

Děcka bukem byl nejlepší!!!

23. 04. 2010 / 21.50 / Toyak

Tož šel bych, ale taky nemožu. Na Bukema s Conradem teda. Bývaly doby kdy sem u nás musel vidět každé jejich vystoupení. No nic. Užij si DJC!

23. 04. 2010 / 20.05 / teta šůš

uplne si pamatuju jak si to psal minule ze uz je to mozna naposled....a nastesti to skouknem v pindeli znovu...jupiiii


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské