Aktuálně

30. 04. 2010 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

Když nám tak ten Safik hezky zařídil možnost měnit si pozadí a tím dost významně změnit vizáž těhle stránek, napadlo mě, že bych mohl oslovit prostý lid a dát jim možnost (těm, co alespoň elementárně zvládají photoshop) navrhnout si vlastní pozadí. Určitě sem chodí spousta lidí s nějakými výtvarnými sklony a zkusit si webové pozadíčko pro yp by mohla být pro někoho výzva ne? Prostě zkusím zahecovat a třeba někdo něco zkusí a vyberem 3 nejlepší kousky a ty si pak komuna může vybrat z nastavení pozadí.

PSD TEMP si můžete stáhnout odsud. Jsou tam dvě vrstvy. Jedna je obsah webu (pro představu) a druhá je šedivá a čekající na vaše kreace. Zapněte si vodící čáry po bocích. Ty vám naznačují šířku webu. Výtvory pošlete na efa(at)youngprimitive.cz. Soutěž je časově neomezená. Budu se těšitKomentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
01. 05. 2010 / 15.24 / efa

karel: no vidíš. to je na tom to krásné. je to soutěž bez odměny. pro dobrej pocit. Já vím že se to už dnes moc nemusí, ale třeba se někdo jen tak nezištně zůčastní. je možné měnit jen pozadí bohužel. Too much complicated se stylováním obsahu.

01. 05. 2010 / 13.08 / karel

Soutěž je časově neomezena? :) A co budiž odměnou když se jedná o soutěž? Dobrý pocit z toho že youngprimitive využíva moje pozadí? :) A je možná změna barev v původním layoutu?


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské