Aktuálně

18. 10. 2010 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

Hezké ráno takhle při pindělí. Víkend máme za sebou. Já celkem zodpovědně zavíkendoval. Hlavně pak v pátek. Vypichnout musím neděli a večerní counterstrike dýchánek. Neskutečných 18 střelců se sešlo. Jen škoda že admin serveru byl v Egyptě a tak se nám tam trošku míchali boti, ale nakonec se i tenhle problém vyřešil. Můžeme tedy říct, že zimní nedělní liga v CS úspěšně začala :)

Ještě malá poznámka k volbám. Ty u nás dopadly jak dopadly. Pořád si říkám že na té regionální úrovni se na to tak nehraje a je důležité se domluvit a řešit fungování obcí. Nejvíc mě tak vytáčí kecy Sobotky o vystaveném vysvědčení dosavadní vlády. Nevermind. I kdyby ODS u nás v městě vyhrála, nepotěšilo by mě to tak jako 100% pokrytí Kroměříže 3G signálem. Takže palec nahoru Vodafone!

Poslední věc, na kterou chci upozornit je Kupé - víkendový seminář o grafickém designu. Každoroční dvoudenní příjemná akce ve Stanici. Člověk si zase trošku rozšíří obzory, potká staré známé a učastní se kvalitní žůrky. V pátek beru káru a patrně pojedu přes Zlín a patrně budu mít nějakýho fleka v autě, takže kdo by se chtěl přidat, let me know!

Dnes odpoledne se zavřeme do ateliéru a máme v plánu nafotit nové yp diziče. V prvním kole pánské kousky, takže jestli řešíte něco nového do šatníku, vydržte do zítřka. Věřím, že si vyberete :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
18. 10. 2010 / 19.04 / [ K! ]

Tak to já vypichuju nedělu s bienále... pich.

18. 10. 2010 / 19.00 / [ K! ]

Sobotka by si měl zase lisknout dát límec a osmdesát let trucovat, ale bohužel je na to až moc blbej...

18. 10. 2010 / 12.48 / canny

na nový věci se těším jak pes, budu si je přát k vánocům


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské