Aktuálně

31. 10. 2010 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

Než to celé vypnu a spadnu do postele, lehce si zaupdatuju. Víkend strávený v Kroměříži a stihnul sem toho celkem dost. V pátek se slušně opít a skončit ehm...na Sladech. V sobotu vstát, naložit dodávku sutin a bordela, zavést na sběrnej dvůr. Vtipné bylo, kolik sem tam potkal známých. V hospodě o ně člověk nezavadí ale v sobotu na sběráku samej kámoš :).

Minulý týden sem se rozhodl posílit skill ve focení a pořídil sem fotostůl, deštníky, blesky, stativy a serepetičky k tomu určené. Jen ten stůl sem stavěl půl dne podle čínského návodu. Světe div se, povedlo se. I fotky sem odladil a zbavil se nechtěných stínů. Už tak naše 1+KK praská ve švech a teď ještě fotoatelier :) Dneska je vůbec všechno tak jednoduché. Myslím třeba to načerpání informací o tom jak fotit, s čím fotit, jak se vyvarovat tomu či onomu. Jen googlíte, čtete a za 3 hodiny je z vás teoretickej profík na focení produktových fotek. Samo realita je jinde i to vybavení je jinde ale fascinuje mě ta možnost být dnes čímkoliv, stačí jen trochu zagooglovat :)

No nic, vypínám mašinu a zapínám hybernaci...Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
02. 11. 2010 / 08.06 / efa

Madeo: fox in the box je jízda :)

02. 11. 2010 / 00.03 / Dr.Mudr

Ten Lidl na tivce, neni to nahodou skryta reklama =)

01. 11. 2010 / 23.23 / madeo

No jasnýý ... dneska totiž můžeš být i liškou v krabici, že jo:-) ...{odkaz}

"Oh foxes in the boxes ..."
Schválně malý experiment, kdo se tímhle virusem nenakazí :-)

01. 11. 2010 / 16.23 / tarmara

sutiny a bordel....mame stejne zajmy na sobotni dopoledne, ja uz na tom ujizdim tri mesice, protoze jedine usilovnou praci se kocovina ztraci....jinak pozdrav od Ondry Kramera z Lyse....pry snad spoluzaci (ob dva rocniky) z vejsky, ci co???


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské