Aktuálně

08. 02. 2011 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

Po týdnu by nebylo od věci sepsat update. Možná ty týdenní intervaly nejsou špatný. Dá se tak zrekapitulovat posledních 7 dní. Každý den nám televizní zprávy přinášely obrázky z Egypta. Upřímně, dost sem se tím bavil. Jedna banda v těch jejich nočních košilách švihá šutry na druhou stranu. Tam ty šutry sbírají a švihají zpět. Sem tam to někdo koupí do hlavy (což je pochopitelné) a pak ho takřka teatrálně táhnou z bojiště. Do toho se prožene bandička na koních nebo velbloudech. Sem tam někoho napadne nasednout do auta a rozjet to do plnýho davu...prostě Cigánov :) K aféře českých doktorů se snad ani vyjadřovat nechci... Glos na tohle téma se dočteme na internetu spousty.

Blikanec jinam! Zítra odvezu balíky na poštu a mám volno. Vyrazíme do Beskyd za Hebem. Ten se na skok vrátil z Číny domů, pronajal chatu na horách a příjmá návštěvy :) Dostali sme termín - středa - pátek, tak vezmem nějaké společenské hry, Brunka a jdem na čerství vzduch. Juch!

Jen co dopíšu tenhle update, čeká mě pohybová aktivita. Hecnul jsem se a vyrazím na Powerjogu mezi houf alternativně smýšlejících ženských. Level je to pokročilí, tak sem zvědavý, jak to udýchám. Ale už to nejde jinak. Sem uplně zkoprnělej a uplně cítím jak se potřebuju protáhnout. Už sem si pořídil i aplikaci, která mi každou hodinu zatmaví obrazovku a ozvese. Stand up, strech and move a little a 10 minut nemůžu pracovat, dokud to nezmizí z obrazovky. Vydržel sem to asi půl dne, pak už ty brejky přeskakoval, protože to má člověk zrovna nějakou myšlenku, chce to dostat ven a ejhle! Pauza! No nesralo by vás to? Beru tepláky, čelenku a Jogínům zdar!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
08. 02. 2011 / 20.56 / bobikus

s jogou..mam taky pocit ze mi tuhnou zada, hlavne po brku,) ale je pravda ze protahovani je fajn, uvidime, treba se potkame na soustredeni..)

08. 02. 2011 / 20.56 / lucky_man

A já chci fotoreport z tělocvičny :-) (Kromě autoportrétů :-) ).

08. 02. 2011 / 19.36 / eler

Tak to já taky :DD

08. 02. 2011 / 19.00 / KRSone

Chci pokračování tohoto příběhu... :)


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské