Aktuálně

14. 03. 2011 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

Hurray! To počásko mě vyloženě nakoplo. Asi jako všechny! Člověk už zase pomalu zapomínal, jak to může být skvělé v outdooru. No ale to sem nechtěl. Chtěl sem zrekapitoval proběhlý víkend. Ten mi začal teda už ve čtvrtek večer, narozeninovou oslavou mé oblíbené blonďaté exspolužačky Bětky. Byl sem nominován do role Dje večírku :) Dnes, v moderní době nerozeznáte DJe od normálního člověka, jak kdysi Em prohlásil v kalníčku. Mě k tomu stačilo pár oblíbených fláků v MP3 a free prográmek Virtual DJ, který sem si 2 hodiny před akcí stháhl z apple store.

O Djingu sem měl jakousi teoretickou představu. Pustit dvě písničky tak, aby to nikoho v sále moc nerozladilo. Pravda první 3 přechody mohly milovníka hudby urazit, ale pak sem objevil kouzlo detekce BPM skladeb a magické tlačíko sync. Už jen stačilo opatrně přejet šavlí z prava do leva a přechod se vydařil. Ve finále mi jela Kylie Minogue s Daftpunkem asi 2 minuty dohromady a dav šílel. No dav... Semtam se někdo urval a rozjel to na place.

Jako správný Dj sem si zažil vše. Od ožralca, kterej mi neustále padal do pultíčku a bouchal pěstí do stolu až po holky z ofisu, co chtěli zahrát něco "normálního". Madonnu nebo aspoň Jacksona. Některé mi to dávaly rozkazem, jiné na to šli fikaně přes panáka, čehož sem tedy využil, ale madonu nezahrál. Sorry holky. Celá tahle problematika otravných návštěvníků u mixpultu je shrnuta tady DJ NENÍ JUKEBOX!.

V pátek nás čekalo tolik oblíbené vystěhovávání půdy, plné nepotřebného starého bordela a večer pak návštěva brněnského Sklenicku, kde hráli moc příjemný deep house a vrcholem večera nebyl nikdo jiný než slovenský ujo Mišo Rafaj.

Chtěl sem nahodit nějaké fotky z narozeninové oslavy, ale je to jen galerka rozesmátých xychtů s bleskem, takže sem to plácnul jen na FB, kde to aspoň lidi okomentují nebo zalajkují :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
18. 03. 2011 / 16.19 / Jirka Volák

Viděl jsem všechny a hodnotil bych velice podobně:)

17. 03. 2011 / 18.35 / Frogy

nedavno jsem na nasem "plese" mel (po delsi dobe) tu cest (tedy spis povinnost) obstastnovat pritomne hudbou a je to peklo, presne jak jsi to popsal ;)

15. 03. 2011 / 11.49 / chechet

zalajkuji? toe od lajkaboy? :D

15. 03. 2011 / 11.38 / tequil

slusi se podekovat za prijemne straveny patecni vecer, takze diky za prijemne straveny patecni vecer!

14. 03. 2011 / 18.27 / nohic

Pro nefejsbukáře by jsi ty fotky mohl nahodit i sem.. ;>


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské