Akce

16. 05. 2011 / Filip Urban / akce
Akce

Včera se mi splnilo další z mých hudebních přání a to užít si Wefunkovej mejdan. Mé oblíbené i-netové rádio z Montrealu se zjevilo v podobě Dj Statica a Professora Groove v Olomouci. Kluci z Arctic klubu je dotáhli v rámci jejich evropského turné poprvé do ČR. Chlapíci v Olomouci ukončili svou Tour a dnes se vraceli do Kanady. Můj soukromý tip je, že to musela být hodně krušná cesta domů, protože když sem včera ve 4 ráno opouštěl klub a viděl po všech těch rumech, jak do sebe ještě lijí lokální Slivku....

No abych se tu nerozepisoval a vystihl podstatu večírku. Bylo to skvělé. Byl to mejdan podle mého gusta. Odrostlé a vděčné publikum, spousta známých tváří, které sem dlouho neviděl a vždycky když vidím, tak vidím rád. Objevem byl pro mě Nic Robertson. Skot, který se usadil v Olomouci a hraje tu nejlepší muziku. Už sem ho nominoval na TT, takže se můžete těšit.

Dj Static i professor Groove předvedli skvělé sety. Hráli pecky, které sme chtěli slyšet, precizní přechody, skvělá atmoška, dokonalý skreč. Zase sem si chvilku připadal, že k nám zavítala západní kultura v podobě té nejkrystaličtější hudební kvality. Možná jen škoda té neděle. Kdyby to bylo v sobotu, určitě dorazí mnohem více lidí, ale možná právě proto, že dorazili jen skalní fans, párty byla taková, jaká byla - skvělá!

Fotoreport z akce mluví asi za vše!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
18. 05. 2011 / 07.00 / Toyak

A co ste taky cekali? V nedelu?

18. 05. 2011 / 06.47 / huberokororo

...tak ta navstevnost je proste ulet

17. 05. 2011 / 16.47 / orientalmental

Skoda tak male navstevnosti, zaslouzili by si kluci vic lidi...ale asi se bavili, podle fotek:)))


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské