Aktuálně

04. 07. 2011 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

Mnoooo panečku. Víkend výživný musím říct. V pátek sem se vydal se Safikem směr Holešov. Kluci se tam rozhodli zbudovat vlastní klub s kvalitním zvukem, obsahem i formou a v pátek byla na programu house mjuzik. Ideální plán na páteční večer říkám si. Obětoval sem se a vzal vůz a přátelé je to s podivem, ale vydržel sem se bavit do 2 do rána bez kapky alkoholu. Protože jednak fajn lidi kolem a druhak výborná muzika (a presíčko po půlnoci :). Po letech sem zase viděl v akci Gena Dillinu a fakt mě bavil ten chlapík! Thumbs up!

Má jediná obava směřuje k budoucnosti klubu. Po pár dnech provozu vznikají petice proti hluku, kontrola střídá kontrolu. Ty dvě maminy z živnostenského úřadu v davu opravdu vybočovaly. Držím pěsti klukům, ať se jim to legislativně podaří ošéfovat a přeju klubu WATS zářivou budoucnost. Takové místo jim Kroměřížáci můžou jen závidět.

Sobota byla o pár levelů divočejší. Oslava mých a Adélčiných narozek u ní doma na baráku. Znáte to. Rodiče odjedou na dovolenou a nechají vám k dispozici barák s bazénem :) Pravda v našem věku už bysme se mohli chodit koupat do vlastního, ale zase tak ten design nesype. Kalba to byla povedená. Až sme se shodli na tom že jí dáme status legendary! Sem se nějak urval nebo co a mejdan sme si všichni užili až do konce. Zato teď sedím u kompu jak mrtvola a bolí mě celé tělo. Na ty trámky sem se už věšet nemusel....dramaticky zcenzurovaný fotoreport ZDE!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
07. 07. 2011 / 14.37 / chechet

bez komentára :)


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské