Akce

27. 09. 2011 / Filip Urban / akce
Akce

Dnešním dnem startuje v Olomouci první ročník soutěžního festivalu světla a videomappingu VZÁŘÍ. Proč o tom píšu. Tak jednak je mi tahle aktivita v uzívané Olomouci sympatická, druhak sem také přiložil ruku k dílu.

Program začíná už dnes, od čtvrtka do soboty pak budou soutěžní projekce tří týmů z východního bloku. Krom vizuální show bude i slušný hudební program. Ať už středeční koncert Erika Truffaze, nebo páteční Charlie Straight. Ve čtvrtek pak stojí za pozornost přenáška Rogera Narboniho. Tenhle světelný designer umí dokonale pracovat se světlem a jeho projekty jsou známé po celém světě. Výčet událostí zdaleka nekončí. S akcí jsou spojeny workshopy videomappingu, interaktivní ovládání nasvětlení budov na náměstí zkrze mobil, spojené výstavy fotografů a celá řada dalších aktivit.

Já se chystám do Olomouce ve čtvrtek, kdy je program pro mě asi nezajímavější (a taky nejreálnější se tam dostat) a vám, pokud jste z blízkého okolí doporučuju návštěvu. Organizátorům pevné nervy a úspěšný první ročník!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
01. 10. 2011 / 14.51 / efa

szk: tak já to celkem chápu. to 15ti minutové video trvá udělat 3 měsíce aspoň. navíc je to na specifické místo vždycky. Kdyby to vystříleli v jeden den, tak by ten festival asi nebyl 5ti denní.

01. 10. 2011 / 11.40 / szk

Za aktivitu bod a potlesk. Jenom jsem nepochopil, proč v pátek promítali jedno video pořád dokola? Nejsem z Olomouce, abych se každej večer šel podívat na jeden kousek :(


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské