Aktuálně

21. 05. 2012 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

Právě proběhlý víkend se u mě nesl v duchu retro. V pátek sem zavítal na zapíjení juniora svého kamaráda ze základky. Je z Postoupek a tam sem s ním prožíval intenzivní paření gamesek na jeho 386, kaskadérské výkony na prvních potuněných pionýrech a spoluvlastnili jsme vůz značky Trabant, se kterým sme vyráželi na Kroměřížskou diskotéku. Ten se pak ale rozpadl, prodal se a Em si koupil ze svého podílu novou mikinu Streetball. Pak střih a teď jsem s těma kumpánama z malé vesničky nedaleko Km strávil večer u piva a slivovice někde v Honěticích. Borci pořád stejní, stejně zasrané ruce od hrabání se v motorech. Dobré to bylo chlapi! Ať žije Adámek!

V sobotu jsem se pro změnu účastnil třídního srazu střední školy po ehm... 15ti letech! Psycho. Sešly se třídy A, B, C i D a bylo to veselé. Lidi, se kterýma jsem strávil 4 roky života, vám pak zničehonic zmizí z hledáčku. Každý si jde svým směrem a ten časovej odstup je fakt zábavnej. U někoho zjistíte, že je pořád stejný, někdo se posunul, někdo zakrněl, jiný si tak nějak proplouvá. Smutné bylo, že už se držela i minuta ticha za 2 jedince, co odešli na věčnost.

Vrcholným zážitkem pak byla návštěva diskotéky Oskol. Měli sme to štěstí a nahoře probíhala Hawai party. Letáček psaný ručně !!! fixkou na žlutém papíru, nás lákal na hostesky, long drinky, a pozor! Dje z Brna! Není podstatné, jak se to mladé ucho, co pouštělo MP3 jmenovalo, ale jeho devízou byl především původ z Brna :) To mě pobavilo. Když sem vešel na disku, jediné účastnice byly právě ony 3 hostesky, Dj z Brna a podivnej pán v bilé košili a bílých kraťasech. Naproti seděly v jednom boxu 4 asi 90ti kilové holky, co ještě nepotkaly toho pravého a v rohu klubu tančila sama jim podobná nešťastnice a to celý večer (která tam prej bývá každej týden) Po tomhle výjevu na vás padla čistá deprese :) Tu jsme ale záhy rozehnali s vědomím, že sem se dostanem opravdu jednou za těch patnáct let a že je třeba si užít tu atmošku zmaru naplno.

Takže nechyběl taneček se spolužačkou a posunování kokosu od břicha po čelo /skvělá zábava/ nechyběl Michal David a podobné hudební ikony normalizace let dávno minulých, barmanská fireshow, a pořád ty stejné hostesky, které každou půlhodinu měnily připravené oblečky od hawaiských holek, přes holky z E55 po policistky v "sexy" uniformě. Pak sem se dozvěděl, že všichni (hostesky i dj z Brna) jsou členové nějaké agentury, která se stará podobným nešťastníkům o zábavu v okolních diskotékách. Showbussiness funguje!

Celé to bylo jako výjev z Formanových filmů. Smutné, pitoreskní a přitom svým způsobem jiné a vzrušující a já si řekl, že v nejlepším je třeba toho nechat a odpotácel se domů. Vlastně sem ty lidi ze střední rád viděl a jak říkám, ten čas na to celé období střední školy háže trochu jiné světlo. V každém případě pitomce na Oskole ze sebe hodlám udělat opět nejdřív za 15 let.Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské