Aktuálně

24. 06. 2013 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

Týjo. Ty týdny běží nějak rychle nebo co. Sotva splodím update o minulém víkendu, abych psal o dalším. Celý minulý týden byl ve znamení hrozného horka, upadající pracovní morálky, mých narozenin a sobotní prodejní akce v Praze. Jo a padla vláda, ale tím bych se tu asi nezabýval.

Ve čtvrtek sem měl narozky. Od manželky jsem dostal krásná pravá djská sluchátka. Ano. Mohl jsem dostat vrtačku, nebo podobnou praktickou věc do domácnosti, ale dostal sem sluchátka a to se cení! Krom těch sluchátek jsem ještě dostal elektrický gril a nějakej parádní zánět kolem očí, který mě pořád drží, takže mám zarudlé oči jak angorák a kruhy pod očima jak staré dědek. Njn. pětatřicet járů to už začínaj být samé faily od těla.

Když sem teda dostal ty sluchátka, tak sem si střihnul další set, tentokráte B strany singlů od Massive Attack. Mé stěžejní životní kapely. POSLECHNOUT MŮŽETE TADY.

V sobotu sme vyrazili na otočku do Prahy. Rozbalili sme stánek mezi starou a novou budovou Národního divadla (a spolu s náma dalších 130 stánkařů). Lidí přišlo dost. Zabloudili i cizinci, takže se nějaké naše hadříky dostaly mimojiné do Austrálie, Německa, Belgie a kdoví kam ještě. Teď už jen nahodit tu anglickou verzi webu, ať z toho ti cizinci taky něco mají.

Jo a perlička na závěr. Jestli nemáte dnes od 20:00 co na práci, pusťte si Flér TV. Budeme tam šaškovat live! Jdu to umotat, ať ty červené oči v živém vysílání mají opodstatnění.

Jo a mimochodem včera skončil na ČT šestidílný dokument Navždy svoji. Poslední díl byl teda dost depka. Všech 6 dílů v archívu ČTKomentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
28. 06. 2013 / 16.08 / [ K! ]

Z Navždy spolu jsem náhodou (bo mimo domov) shlédl na ivysilani jen poslední díl a přišlo mi, že tam bylo to nejdůležitější... svatba sama nic nevyřeší.

26. 06. 2013 / 05.46 / o.

Za kluky starý bristolský po ramenech poplác.
Navždy svoji bylo velmi vděčné téma mých kolegyň a jeden díl jsem z části ze zvědavosti a zčásti z donucení zhlédl. Sonda zajímavá, ale nekamarádil bych se asi ani s jedním:).

24. 06. 2013 / 13.19 / dreadless

Efo to je snad prvně, co jsi napsal, žes koukal na televizi. Že tys na ní koukal přes ivysilani? ;)


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské