DJs Cyril & Metoděj

29. 05. 2013 / Filip Urban / aktuálně
DJs Cyril & Metoděj

Včera proběhla hurá akce. Napsal mi Omek, co vlastní krásný klub BLOK 12 ve Zlíně, že je filmový týden a že bychom mohli s Martinem (DJ iMad) zahrát. Konstalace to nebyla uplně ideální, protože pršelo, bylo úterý a studenti mají zkouškové, takže jsou zalezlí. Ale tak sem si řekl, že ještě nejsu žádnej důchodce, nahrál sem do ipadu nějaké filmové hity, naskočil do auta vzhůru směr Zlín.

Jak sem předpokládal, klub byl poloprázdný, No spíše prázdný. Nebýt mých spolužaček a hrstky kamarádů, kteří přišli podpořit, hrál bych pro holé stěny. Ale je to celkem jedno. Mě to šmrdlání prostě baví a ten tablet mi fakt dává skvělou možnost zahrát si na Dje. A musím říct, že pozoruju pokroky. Včera už sem si i hrál při mixu se smyčkama a ladil si to pěkně.

Muzika je u mě hned za grafikou a focením, ten nejpodstatnější koníček. Vždycky sem jen pasivně poslouchal, ale dnes mi ta technika dává možnost i tu hudbu svým způsobem tvořit. Nemám žádné ambice stát se v pětatřiceti DJem, ale je to fajn relax. Říkám si DJ PDF - pouštěč dobrých fláků. Včera mě jeden týpek říká: "Jó ty seš ten DJ VHS že?" :) Klidně VHS, EPS, DOC, DVD. Je to jedno. S Martinem sme se překřtili na DJ Cyril & Metoděj protože přinášíme hudební kulturu na východ. Tam kde kraluje fousatej DNB a arytmický dubstep. Asi to ještě bude pár let trvat, než lidi najdou zalíbení v disku, funku a čemkoliv jiném, co zrovna nemá 160 BpM.

A jedna taková informace pod čarou. Někteří se mě ptali, jestli bude letos Tyngltangl. Nebude. To osazenstvo, co se tomu festivalu věnovalo se rozprchlo a snažit se o něco, co spontánně nefunguje, podle mě nemá cenu a nemůže to fungovat. Nicméně mám v plánu spolu s DJ Wiitem zorganizovat takový rodinný víkendový festiválek ŽHNETOFEST někdy ke konci července. Jakmile bude potvrzené datum a místo, neprodleně vás tu zasypu promem :)

Díky všem, kteří ste v úterý večer přišli podpořit dobrou hudbu! A jestli vás zajímá, co si pod tím slovem "dobrou hudbu" představuju? Zkuste jeden z mých setů :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
05. 06. 2013 / 08.43 / ilab.

tak tos tomu dal efo na frak , drz se toho prodeje hadriku a hudebni kulturu na vychod radsi neposouvej, osobne nemam pocit ze by zrovna disko a funk byli v nejake utlacovane pozici

03. 06. 2013 / 11.17 / efa

chechet: geniální :)

31. 05. 2013 / 11.32 / [ K! ]

Waiting for promo...

31. 05. 2013 / 10.36 / marty

chechet cheche

30. 05. 2013 / 21.09 / chechet

ŽHNETOFEST by sa hodilo do obce HUSTOPEČE.

29. 05. 2013 / 17.13 / get10

"---přinášíme hudební kulturu na východ. Tam kde kraluje fousatej DNB a arytmický dubstep.---" :D :D no dobře..

29. 05. 2013 / 16.37 / kbcz

kdyz to vyjde, dojedu aspon na chvilku zazehnoutfest, jsem uz preci jen starej:)


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské