India calling!

13. 11. 2019 / Filip Urban / cestujeme
India calling!

Tak je to tady. Zítra nasedám na vlak směr Praha a v pátek brzy ráno odlétáme z Ruzyně do Bombaje. Můj dárek ke 40 narozeninám nabývá reálných rozměrů. Už to bude nějaký pátek, kdy jsem dostal od svých "kamarádů" letenku do Indie. Je pravda, že jsem o tom mluvil a říkal jsem, že pokud chceme ještě zažít nějaký skutečný cestovatelský zážitek, můžeme ho najít snad už jen v Indii. Protože tam těch wtf momentů bude prostě nejvíc a vystoupení z komfortní zóny bude asi dost časté.

Naštěstí neletím sám, ale přidalo se ke mě 6 dalších bláznů, co to absolvují semnou. Takže od zítra na dalších 14 dnů vyráží 7 statečných objevovat Indii. Plán žádný velký není. Rozhodli jsme se pro jižní část Indie, takže Bombaj, Kochin, Munnar, Gokarna no a posledních pár dnů se vyvalit někde na Goa a domů. Co máme jsou víza, letenky do Bombaje, ubytování na 2 dny v Bombaji a pak letenku směr na jih. Pak se děj vůle boží.

Přípravy na cestu probíhaly v posledním týdnu. Zajel jsem do Decathlonu a tam nakoupil vše potřebné. 40l baťůžek, vložku do spacáku, polštářek, bezpečnostní ledvinku, opasek se skrytou kapsou. Druhá návštěva směřovala do lékárny. Tam jsem nakoupil všechny možné probiotika, zadržovače průjmů, špunty do uší a další praktické věcičky na cestu. Samozřejmě i očkování proběhlo. Žloutenka A, B a tyfus.

Jediné co si beru z techniky sebou je iphone a foťák fuji X100F, protože na focení se těším nejvíc. Taky na jídlo a na situace, u kterých budem svíjet smíchy. Jedu s fajn lidma, se kterýma vím že bude hrozná prdel. Jediné čeho se bojím je zdraví :) Naše zhýčkaná evropská těla prostě na tohle nejsou připravena a je jen otázka času, kdy mě něco potká. Modlím se, ať to není nic fatálního. No v každém případě na nějaký čas obnovuju zápisky tady na blogu a pokusím se updatovat i svůj instagram @yngprmtv, tak se tu v průběhu následujích 14 dnů zastav pobavit. Bude to jízda!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
14. 11. 2019 / 12.17 / KONY

Uzijte si to vsichni. Tesim se na fotky!!!


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské