Indie den čtvrtý

19. 11. 2019 / Filip Urban / cestujeme
Indie den čtvrtý

Další den tentokrat strávený v městě Kočínu ve státě Kerala (mimochodem jedna z mých nejoblíbenějších skladeb od Bonoba). O poznání klidnější než Mumbai ale pořad jsme v Indii s 1,3 miliardami lidí takže hukot. Mají tu nadzemku. Ta nás zavezla blíž do středu kde je autobusové nádraží, ze kterého musíme najít bus do Munnaru. Malého městečka v kopcích s čajovými plantážemi. No cesta tam bude velký cestovatelský zážitek. To už víme teď. Bus bez oken jezdí každou hodinu a jede to tam 4 hodiny.

Zbytek dnešního dne pak plavba do Port Kochin a zewlení po městě. Bylo toho opět mnoho co vidět a zažít. Doporučuju naše Instagram stories pro lepší vizuální představu. Nemohlo chybět nakoupení lokálních oblečků ať už jsme tu za úplný pitomce. Ostražitost z nevolnosti už slušně opadá, protože dnes se jedlo fakt na místech která by po návštěvě české hygieny přišla zbourat a zasypat vápnem.

Zítra se ozvu až z Munnaru, protože už nemáme booknuté ubytko a necháváme to až na místě. Tak uvidíme. Sedm statečných jede dál a vy s námi.Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
20. 11. 2019 / 09.08 / KONY

Super!


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské