Indie jako jeden velký Bollywood

21. 11. 2019 / Filip Urban / cestujeme
Indie jako jeden velký Bollywood

Jsme zpět v Kočínu a máme za sebou náročný den. Dopoledne jsme si vzali jeep a vyrazili na prohlídku plantáží a fabriky na čaj. Hezký zážitek. Továrna produkuje čaj už z dob anglické kolonizace a budova, stroje i postupy jsou neměnné. Krásně to tam vonělo a dozvěděli jsme se zase něco víc o čaji. První info, že se nemá do čaje přidávat mléko. Ale všichni Indi čaj pijí pouze s mlékem. Nějaký zakořeněný britský přežitek. Taky že top kvalita čaje je čaj bílý. Na konci jsou pytlíkové čaje, které jsou z odpadu, propadlého na zem při úpravě lístků.

Dali jsme i jakousi ochutnávku, nakoupili něco domů a hurá na autobus zpět do Kočínu. No stršná pětihodinová jízda serpentinami. Jak mi nebývá zle tak tady už to na mě šlo.

V Kočínu jsme se zase ubytovali na stejném místě, dali se do gala a vyrazili do Shopping centra na nějaký místní filmový blockbuster. Nechodí se tu na Bollywood jak by si někdo mohl myslet ale na Mollywood, protože jsme v jiném státě kde je mluví jiným jazykem a jsou tu jiná než Bombajská studia. Volba padla na snímek Jack & Daniel a už název dal tušit kvalitnímu snímku.

Tříhodinová zběsilost ve které bylo všechno. Musel jsem si dokonce nacpat kapesník do uši protože míra hluku byla zabijácká. Indové měli ale větší zážitek ze sedmi bílých borců, než s filmu. No byla to sranda.

Večeře opět v naši oblíbené VEG jídelně a teď chillujeme na pokoji. Respektive všichni už spí a já tu ještě smolim tenhle update. Jdu taky odpadnout. Dobrou noc.Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
22. 11. 2019 / 08.43 / KONY

Super, ze mas silu psat tenhle blog. Je to zajimave, tesim se na pokracovani! :)


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské