Indie na motorce

25. 11. 2019 / Filip Urban / cestujeme
Indie na motorce

Dnešní plán byl jasný. Půjčit skútry a projet si nějaké pláže, protože ta naše není žádný zázrak.

Půjčování mopedů je stejný punk jako celá Indie. Dojdete za typkem, kterej je ze včerejšího večírku ještě slušně vyndanej. Ten odněkud dotlačí 7 motorek (patrně je posbiral po kamarádech) kauci žádnou nechce, jen od jednoho si vzal občanku. Zaplatili sme cca 100kč za skútr na den, vytáhli helmy z podsedadla a hurá na silnici. Byl jsem trošku nervózní, protože sebou nemám ani řidičák, natož mezinárodní. Ale třeba žádné policajty nepotkáme. Potkali. Stavěli nás 3x protože sedm bílých borců je lacinej cíl. Já naštěstí vždycky projel bez zastavení, ale Prochyna zastavili pokaždé. Ale nakonec to uhrál bez ztráty kytičky.

No. Projeli sme se až nahoru na nějakou velkou pláž. Tady je potřeba zmínit jednu věc. Z 90% cizinců jsou tu Rusové, z čehoš teda nejsme vůbec nadšeni. Už i Indi na nás pořvávají v ruštině. My je pokaždé zprcáme, že rozhodně nejsme Rusové, ale je jim to fuk. Na pláži se na vás sleti hejno Indů. Se všemi cipinami světa, masáži nohou, čištění uši atp. Chvilku jsme odolávali ale nakonec odjíždíme s pedikurou, po masáži nohou, s šátky, přívěšky a na krku se nám houpe bilý tesák!

Pláže tu mají. Ale nečekejte nějaké panenské bílé se želvičkama. Ranní odliv vezme do moře vše z poslední párty, cele resorty vypouští splašky rovnou tam kde se koupete. Do toho se všude váleji krávy a polomrtví psy. No prostě pláže po Indicku. Ale moře je mělké a vlny jsou hezké.

Co dál. Jo památky. V Indii by se daly spočítat na prstech jedné ruky myslím. Jakože sem tam nějaký hinduistický chrám nebo nějaké pozůstatky koloniální architeltury co sem dotáhli Britové jinak nic. Dnes sme byli na vyhlídce na nějaké bývalé portugalské základně. Jediné co je napadne je vybírat parkovné ale že by vybírali vstup a za utržené peníze tu historickou památku nějak udržovali nebo aspoň uklidili ty hromady odpatků všude kolem to je ani nenapadne. Nebo jim to nikdo neřekl. Nebo nevím.

Po cestě na hotel jsme se stavili podle googlu u jednoho týpka co má v zatáčce hospodu. Uvařil nám nějaké své parády. Všechno bylo hrozně dobré. Vůbec to jídlo tady je paráda. Pokud mate rádi indickou kuchyni je to zážitek. Jím většinou jen VEG verze protože kráva se tu moc nejí a když sem viděl jak s tím masem zachází to si nelajznu. Nicméně jíme už co kde potkáme. Dokonce došlo i na led v pivu a zatím držíme. Teda já jsem na takové nejisté trojice ale kontrolovatelné. Takže pohoda. Jídlo je v topu!

Ještě k našemu ubytování. Varianta partymista se potvrdila se vším všudy. Každý večer je tu nějaká technoparty. Od stage sme vzdušnou čarou asi 20m a lidi začínají chodit kolem půlnoci. Takže cca do 4h rezonuji skla v tabulkách od apartmánu. Špunty moc nefunguji, protože s váma vibruje celá postel. Snažíme se držet tempo, ale je to náročné. Ještě dvě noci a jdu hledat pojistky.

Ale jinak je to samozřejmě skvělé. Denně se chlámeme miliónu věcem, fatální situace se nám vyhýbají a nálada je výborná. Možná to už bude i tom, ze do odjezdu máme 3 dny :)Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
26. 11. 2019 / 07.55 / m4

Motorky rulez!


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské