Indie vlakem

24. 11. 2019 / Filip Urban / cestujeme
Indie vlakem

Tak to klaplo. Dostali jsme místenky na vlak a zdárně zdolali 16 hodinovou cestu do GOA. Vlastně to bylo úplně vpohodě.
Nádraží vypadalo asi jako v Kromclu. Vlaky vpohodě, jen teda plné Indů. Vždycky jdeme rovnou k hlavnímu oficírovi, ten jediný lehce tuší. Vlak přijel na čas. Samozřejmě už na našich místech seděli borci. Ale zdekovali se bez námitek.

Měli jsme klimatizovany vagon (což mě úplně zabilo, protože jsem spal 10cm od klimy pod střechou. Bolení v krku, rýmička no bylo to na paralen. Jinak ve vlaku dostanete prostěradlo, deku a polštář. Celou dobu vlakem probíhají typci s čajem, kávou, zmrzlinou, všemožným jídlem. Měli jsme kupé se šesti místy. Mára musel spát v jiném vagónu protože nám to blbě zabookovali. Jak už to tu tak chodí :)

Cesta byla od 14:00 do 6:00, takže jsme větší část prospali. Ráno už jsem si teda připadal slušně použitej a smradlavej. Na nádru jsme vzali taxíka, který nás dovezl v 7 ráno na naši adresu. Řešili jsme jestli do resortu do klidu na jógu, nebo někam, kde to tepe. Zvolili jsme druhou variantu, bohužel :) Vidět to místo po mejdanu byla čistá depka. Při představě že tu budu 4 poslední dny pobytu v Indii tak mě to trošku vyplašilo. Souseda z apartmánu jsme se ptali jak se vyspal. Říkal nám že už dva dny nespal...

Další plán výletu je v mlze. A to doslova. Rozhodně chvilku nikam necestujeme a užíváme místa. Sedíme na zápraží, popijime Kingfishera a pozorujeme dění. Dovolená snad začíná!Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
25. 11. 2019 / 07.53 / KONY

Tak hlavne, ze to tam tepe! :-D Zazitek nemusi byt pozitivni, hlavne kdyz je silny! Aspon budou super fotky :) Drzte se!


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské