Nový mladý primitiv na cestě

02. 03. 2015 / Filip Urban / aktuálně
Nový mladý primitiv na cestě

Ok, ok. Už to tu zase šulím. Sliboval jsem týdenní updaty a hle, měsíc fuč a nic. Sem tam něco vyplodím na tým fejsbůku, ale na nějaký komplexnější článek to není. Ikdyž, teď bych měl celkem nosné téma: Efa otcem!

Ano, je to tak. Není co skrývat a navíc je to celé "na spadnutí". Podařilo se nám otěhotnět. Teda mě ne. Nitce :) Což je samo pozitivní zpráva a už bylo asi na čase. Z naší Km bandičky jsem myslím suverénně poslední. Někteří mástři už hrají druhý level.

Upřímně se na to celé těším. Mám pocit, že poslední dobou už jsem se stejně motal v kruhu a chtělo to nějakou novou metu ke zdolání. V hlavě to už mám myslím ujasněné a je tedy ten správný krok vrhnout se do vod nepoznaných - přivedení nového člověka do tohohle světa.

Je to pro nás zatím velká neznámá a samozřejmě se na to snažíme nějak připravit. Nitka teda o poznání více, já zase tvrdím, že ono je to ve finále trochu jinak, než na všech těch youtube tutorialech nebo v chytrých knihách, které radí nastávajícím maminkám jak to nejlépe celé zvládnout. Už teď je mi jasné, že některé striktní zásady, které teď máme se rozplynou jako pára nad hrncem po prvních týdnech fungování...

Takže aktuálně přeměňujeme mou pracovnu v dětský pokojíček a já jsem nervózní z toho, kam si dám dobíječku na baterky, kde mám blesk na foťák nebo kam zmizela čtečka na paměťovou kartu :)

Časem se odsud (myšleno z domu) stejně vypakuju a budu jezdit jako každej slušnej člověk někam do kanceláře. A asi i rád, až tady junior spustí dvouhodinový pláč z neidentifikovatelného důvodu.

S příchodem potomka souvisí cela řada změn a systemových změn. Tak třeba to naše podnikání. Víme, že Nitka bude nějaký čas v offlinu, ale bez ní bychom tu značku mohli rovnou zavřít. Naštěstí se nám podařilo sehnat třetí do týmu, která nám s tím vším pomůže a my to snad celé přežijeme a budeme moct pokračovat v tom, co nás baví a naplňuje i s outěžkem :)

TERMÍN. Ano, toto magické slovo zní nejčastěji v dotazech známých. Celé to propukně někdy v půlce května. Do té doby musíme stihnout ještě spoustu věcí. Jako třeba návštěvu Veletrhu NAŠE DÍTĚ, na kterou se už teď těším, výběr kočárku, nákup asi triliónu věcí. A hlavně! Na nic nezapomenout! :)

Takže toliko na úvod k téhle "problematice" - Příchod dítěte. Budu i nadále sledovat, jak se to celé posune a budu informovat. Možná tady z toho udělám takový zápisniček otce - amatéra. Nosné téma je to až až.Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
20. 04. 2015 / 15.52 / Filip

Taky gratuluji. My máme od loňska raně červnové dítko, takže podobné období narození jako u vás. No máte se na co těšit - to myslím samozřejmě v tom dobrém... :o)

12. 03. 2015 / 15.54 / dreadless

kocarek, no vidis, to mi pripomina, ze musime prodat ten nas co mame po levlu 1, neb level 2 nejak neprichazi. nechcete kocarek Teutonia se vsim moznym k tomu? ;)

06. 03. 2015 / 16.27 / Pajk

Jaaj tož welcome to real life man : )

06. 03. 2015 / 11.54 / [K!]

Držím pěsti ať je všecko v cajku!
Congrats!

05. 03. 2015 / 22.24 / Jura z Brna

Gratulace vam obema a at je youngest primitive zdravej!

04. 03. 2015 / 05.53 / o.

Děcka! Hlavně zdraví, zdraví, zdraví, co nejhladší vplutí do nových vod a myslet na to, že i řev je forma komunikace:).

03. 03. 2015 / 08.28 / KONY

Gratuluji! Bude to OK, neboj :)


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské