Párty po třicítce

18. 06. 2013 / Filip Urban / aktuálně
Párty po třicítce

Tenhle víkend se povedl. Začal pro mě už ve čtvrtek návštěvou diplomek a bakalářek mých mladších spolužáků ve Zlíně. Musím říct, že progres tam je a jsou šikovní. Palec nahoru! V pátek byla domluvená grilovačka u Safíků ve Skašticích. Vypichuji famózní burgery s domácí zeleninkou, točené pivko a čokoládový dort s jahodama. Pecka!

V sobotu po obědě vyrážíme do Valmezu k Adélce na barák. Rodiče odjeli na dovču a tak sme mohli rozjet slušnou pool party. A opět hlavní jmenovatel tady těch večírků je prostě dokonalé žrádlo. Nevím, jestli se pohybuju v takové společnosti lidí nebo je to obecný trend, ale ženské se předhání v tom, udělat něco zdravého, chuťově famózního a dokonalého. Už to není o špekáčcích na grilu nebo o koupeném naloženém masu v Tescu. Tohle jsou prostě třicátnícké grilovačky, kde má člověk až výčitky, jak si žere a jak se má dobře. No nedá se :)

Takže závěrem snad jen poděkování hostitelkám za organizaci a za polechtání mých chuťových buněk. Bylo to parádní. A taky je to doklad toho, že stárnout se taky musí umět. A tenhle způsob mi teda vůbec nevadí hehe. Hezké tropické dny

Přikládá tady FOTOGALERKU pro představuKomentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské