YP rodičovský sraz

29. 10. 2015 / Filip Urban / aktuálně
YP rodičovský sraz

To že nepíšu updaty už ani nezmiňuju. Sorry. Nějak sem zapadl do toho rodinného života a u toho kompu se snažím trávit čas co nejmíň. Práce je pořád nad hlavu a taky psát o tom jak se s malým válíme na dece v pokoji to nikoho nezajímá. Jeden update mě ale napadl.

Minulý víkend jsme uspořádali tradiční podzimní yp sraz. Tentokrát jsme si ale řekli, že to zkusíme posunout o level dál a vzít i své ratolesti (loni jsme ještě byli bezdětní) U bezdětných jedinců se to setkalo s kritikou, ale já myslím, že můžou být rádi, že toho nebyli svědky, protože by čuměli :)

Pět rodinek se potkalo na chatě Paprsek. My jsme měli nejmladšího 5 měsíčního účastníka. Pak už byly jen starší kousky. Nejstarší Viktorka z bandičky tuším 5 let. No co vám budu povídat, je to trošku jiný level zábavy. Prakticky lítáte kolem toho svého zázraku, dokud se neunaví. Řešíte jestli nemá hlad, jestli mu není zima, jestli není horko. Jestli ujdou děti 2 nebo 3 kilometry, respektive kolik snesou tatínci v nošení za krkem. Od 19h do 21h maminky ukládají ratolesti ke spánku, takže zhruba v devět se všichni potkáte u jednoho stolu v hospodě s vyskládanýma chůvičkama. Téma dítě vladne i dalším debatám. Zvlášť u maminek. No a když už je to fakt trapný tak se někdo zeptá: "Tak co efo? Jak je v práci..."

Ale abych z toho nedělal horor. Bylo to vlastně fajn. Stolní hry proběhly, nějaký pivka i panáky byly. Dokonce jsem natajno ubalil brko v dětském koutku a s Bertem sme ho na dešti stáhli. Nicméně to dítě je poměrně slušný závazek a brzda ve spontánní zábavě. Ale upřímně. Myslím že se ani nikomu nechtělo nějak ožírat nebo skákat po stole do 3 do rána. Proběhlo pár procházek na čerstvém vzduchu, probrali jsme co jsme chtěli. Děcka to bavilo a to je důležité, takže hned z jara to určitě zopáknem.

Čas a okolnosti člověk nezastaví, ale nemyslím si že je to špatně. Jde jen o to nenechat se zlomit a bavit se i s tou ratolestí jak jen to jde.Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
02. 11. 2015 / 20.36 / o.

Paráda! Takže se těším na další update nějak zjara:). Děcka!


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské