Cestujeme

06. 07. 2008 / Filip Urban / cestujeme

Víkend utekl fakt rychle a byl docela hektický. Dali sme si teda ty Vary už coby zkušení festivaloví matadoři. Za 3 dny to byl jeden a půl filmu. Z toho druhého jsme odešli, protože strávit 3 hodiny života nad analýzou meziválečného italského pastevce ovcí, žijícího vnitřním neklidem a v hrozbě s blížící se války, sme prostě neustáli a radši se šli dobře najíst. Co stálo letos za zmínku je festivalová znělka. I celkový vizuál se mi líbil, narozdíl od mých spolužáků bětky a martina. Helveticou člověk nikdy nic nepokazí a mě to přišlo dobré.

Potkal sem se i s nějakýma známýma. Klasický lázeňský švihák Ahoy, Gejša, Slávek a další. Co taky stálo za návštěvu je Aeroport. Provizorně zařízenej klub v jednom z lázeňských domů. Skvělý interiér, výborná videoprojekce, dobrá muzika a mojito za 75,- Škoda že sme ho objevili až druhý den. Taky sem si dal Vary letos asi opravdu naposled. Ne že by to byla nuda, ale už mě prostě nebaví stát v tlačenici v naději, že uvidím aspoň trošku slušný vtip. Nebaví mě vstávat v 7 a stát fronty u kasy na lístky. Nebaví mě noční kosa ve spacáku a ranní horko ve stanu. Taky peněz tam člověk nechá, když si to chce trošku užít.

Jestli ještě někdy do Varů, tak jedině s ALL ACCESS kartou na krku :) Jinak počásko nám vyšlo luxusně, mojita dělali nefalšované a viděl sem i Bartošku tož možu vklidu říct, že to bylo zase super, ale příště už na to jebu :))) Toliko report z Varů. Foťák sem si ani nebral. Užil sem si to bez tahání těžké tašky. Zahajte pondělí pokudmožno bez stresu. Jdu spát...


Aktuálně

03. 07. 2008 / Filip Urban / aktuálně

Okurková sezóna v plném proudu. Všichni vyrazili na brigády, dovolené. Od tohohle týdne si v kanclu užíváme klimošku, bo sme EU firma a EU firmy maj v defaultu klimošku :) A je to teda pohoda. Nelepí se vám předloktí na stůl a člověku se příjemně pracuje. Pravda není to zrovna ekologické, ale produktivita je produktivita :) No nic, za chvilku zametu špony, převleču montérky a valím domů. Zítra proběhne hurá akce do Varů, nasát filmovou atmošku a v neděli zpět do Brna.

Jestli mě tam někde potkáte, huknite na mě. Dáme špeqa před termálem, zkritizujem filmy a večer někam zapadnem. Vypadá to na Lázně 1 no a pak se uvidí. Stanové městečko to jistí. Hezkej víkend všem a neseďte pořád utěch počítačů herdek!


Soft & hardware

01. 07. 2008 / Filip Urban / soft & hardware

posraný ickvéčko, posraný mac, posranej celej vesmííííííííííííííír!


Muzika

01. 07. 2008 / Filip Urban / muzika

Komu (stejně jako mě) utekl bratislavský Willsonic (příští rok 100% budu) má možnost poslechnout záznam koncertu hvězdy večera - Bonoba. Pro neznalé určitě milé seznámení, pro zasvěcené další MP3 do adresáře Bonobo :)http://www.badongo.com/file/9834860Aktuálně

30. 06. 2008 / Filip Urban / aktuálně

Eeeeeeghr. Pindělí :( Na to sem se fakt moc netěšil. Vstal sem jako spráskaný pes. Víkend bez odpočinku završený nedělním stěhováním rodičů. Teď si tak 2 dny nezapnu wii fit :) Promoce proběhly bez zásadních errorů.Až na slavnostní oběd, kterej kuchař teda moc nezvládnul, ale to se pak dohnalo na domácí terásce chlebíčkama a zákuskama a tatínek otevřel Cachasu co sem mu ještě dovezl z Brazilu a tak sme dělali něco mezi mojitem a caipiriniou. Bylo to fajn. Odpoledne sme vyrazili na tu neckyádu za Gydem se podívat. Už bylo po akci a tak sme máslili na břehu moravy, ubalili brko, potkal helma a mojmíra. Pokecali o hypotékách, dětech a starostech třicátníků, zatančil na tu cikánskou kapelu, která měla koule a po půlnoci na kolech zpět domů. Neděle stěhování a teď tu sedím a musím nastartovat working motor ve své hlavě a roztočit ho do obrátek až do čtvrtku, bo v pátek to vypadá, že vyrazíme zase do Varů. Nechystáte se někdo? že bysme dali nějaké yp mecheche? Popřípadě není tu někdo z Varů, u kterého by šlo hodit 2 noční azyl? Na stanové městečko už sem starej a vzdělanej :))) (Ale asi tam stejně skončím)


Aktuálně

27. 06. 2008 / Filip Urban / aktuálně

FRIDAY! THX GOD! Tak sme se všichni dočkali. Pátky začínám nějak oceňovat zase :) Model po-pa se mi pomalu začíná zarývat pod kůži heh. No nedá se jinak. Vypadá to že nás čeká krásný víkend. Takže pindičky s sebou a k vodě. Coby regionální patriot, upozorňuju na akci zorganizvanou Gydem a jeho slečnou. Neckyáda na Moravě. Loděnice v Hradisku u Kroměříže. V sobotu tam banda odvážlivců dotlačí své zkonstruované lodě, dojedou nějakej úsek a pak se jde pít. Vyzvednout musím rómskou kapelu Imperio, která vystoupí. Jinak to bude asi sračka moderovaná Radiem Čas a jejich "djs" ale tak je to pro masy. Večer bysme se tam mohli potkat ni?

Já mám trošku jiný plán totiž. V sobotu v 10 ráno se ze mě stane ofiko graduovaný občan ČR. Oblíknu se do těžkyho černýho taláru, odpřísáhám na pedel a vyhodím do výšky takovou tu čtveratou čepičku s ocáskem. Rodiče budou ronit slzy, Nitka fotit a babičky kolabovat. Pak přesun s rodinkou do hospody a rodinná oslavička. Tak si to užiju. To mě z toho úspěšného studia těší asi nejvíc. Že udělám rodičům fakt radost. Pokusím se pak nahodit nějaké fotky. Posledně fotil tatínek a vyšla z toho snad jedna fotka.

No a zbytek víkendu masling někde u vody pravděpodobně. Zregenerovat se na pondělí, které přijde. Ale to až za dva dny. Tak hurá! Prázdniny začínají!


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské