Aktuálně

17. 06. 2007 / Filip Urban / aktuálně

Tak to vypadá že nám Safirus za chvíli zmizí do země zaslíbené :) 5000 people smoke pot in celebration.


Aktuálně

16. 06. 2007 / Filip Urban / aktuálně

Tož sem byl včera promítat na těch sladech a veřejně tu říkám, opravdu naposled. Zjistil sem, že se snažit 5 hodin zaujmout lidi obrazem je v Km na Sladech zbytečný luxus. Kdyby tam celý večer běželo DVD z love parade, tak jako na začátku, než sem přišel, kluci by ty dvě tisícovky ušetřili a nic by se nestalo.

Ujistil sem se, že ani za ty prachy, který sem dostal mi to prostě nestojí. Nenaplňuje mě to. Rytmus techna (jestli o nějakém můžeme mluvit) je tak nekreativní, nezajímavý, monotóní a já ty smyčky mám veselé a hravé a vtipné si myslím a na úplně jinou muziku. Ve finále stačilo zapnout funkci kaleidioskopu a bylo. Kolem toho techna se točí fakt divní lidi. Nemůžu si pomoct. Nebýt Ema a Sus, kteří na mě počkali na zahrádce, byl bych tam uplně ztracen. Ve 3 hodiny sem to zabalil, pustil tam nějaký dvd, hodil notebook do batohu a zdejchl se za nima na zahrádku, kde sme ještě popíjeli a tlachali.

Vrcholným zážitkem večera pro mě byl rozhovor z jedním z vyhazovačů. Takovýho bezmozka sem už dlouho nepotkal. Když sem procházel kolem skupinky svaloušků u vstupu (a to sem kolem procházel s batohem už xkrát) jeden z nich mě chytl za batoh a povídá:

"S tím batohem tady nemůžeš chodit, dej si ho do šatny nebo vypadni!"
"Sorry borci ale mám v něm notebook, nedám si ho do šatny, kde se ztrácí věci"
Vytáhl mě do předsálí a jal se mi ukazovat provozní řád
"Vidíš to tady? S batohem je zákaz vstupu"
"Ok! Tak co se dá dělat, to asi teda půjdu" a odcházím ze Sladů (v ruce sklinku s pitím)
"Kam jdeš s tím pitím?"
"No ven přece. Tady být nemůžu"
"Ven s pitím nemůžeš!"
"Aha, takže to sem teď asi v pasti ne?"
"???"

Pokládám pití na pult od šatny a ocházím. Stojí mě to kurwa za to rozčilování? Bavit se s uplným pitomečkem co má v hlavě nasráno, dostal jakousi pravomoc buzerovat lidi a mastí si ego na ožralých teenagerech. Vím že tuhle práci nedělaj intouši co si rádi podebatují na téma globálního oteplování, ale někdy by to ten mozek použít chtělo. No nic. Ještě se tu zbytečně rozčílím :) Hezký zbytek víkendu.


Aktuálně

15. 06. 2007 / Filip Urban / aktuálně

Krom toho teda máme páteček že. THX GOD! V plánu mám návštěvu Kroměřížských MC Sladů. Pracovně of course :) Koná se tu warm up na Apocalypsu co bude v Brně a já tam budu pouštět vtipné smyčky, neboli výdžejovat jako jou jou! To je taky fenomén tyhle Apocalypsy :) Když sem byl v telecích letech, akce tohohle druhu začínaly a pořád to asi funguje. Hromadně se sfetovat na Brněnském výstavišti. Patrně to souvisí s hledáním identity teenagerů a splynutí jednotlivce s davem. A všichni sme si tím prošli. Ikdyž teda musím říct, že sem nikdy na takovéhle technomasovce nebyl. Znám to jen z fotek na rave.cz :) A to byly kolikrát perly teda :)

Jo a taky sem si dnes všiml, že mi moji borůvku někdo obešel s kličema v ruce. Není se čemu divit. Panáček s letadýlkem v kruhu se už může kdekomu zajídat a na vytáhnutí klíčů v noci z kapse, to ani nemusíte být moc velký hrdina. Při takovýhle věcech si vždycky uvědomím jací jsou lidi kokoti a celá tahle rasa plná hlupáků. Je to vždycky taková facka od reality. Nevermind. Je to jen hromada plechu, ale stejně...

A finální postřeh z dneška. Česká spořitelna by měla při vydávání karet z druhé strany natisknout stručný manuál, jak kartu používat, protože co se dá někdy vidět u bankomatu za procedůry, to by hned tak nikdo nevymyslel. Až sem se dostal po třech maminách k bankomatu, vyhodilo to hlášku mimo provoz. Asi ho chudáka automata uplně strhali. Howgh! Hezkej víkend los primitivos!

PS: tak teď sem se dozvěděl od zasvěcených, že apocalypsa je v BOBY. Tak se omlouvám :)


Ze života studenta

15. 06. 2007 / Filip Urban / ze života studenta

Hi folks! Trošku sem to tu teď šidil, bo sem tak nějak finišoval se školou a pak sem byl zavalen neposlanýma balíkama, takže teď sem se tím vším prokousal a můžu sesmolit lehčí update.

Finíto! 4. ročník mám úspěšně za sebou čtvrteční obhajobou klauzurní práce. Ehm. Za A a ani to moc nebolelo :) Můžu si odfajfknout další rok. Teď už jen zimní semestr ve Slovinsku a závěrečná diplomka za rok a hotovo. Určitě to uletí jako voda zase.

Do galerky 4.ročník sem dosypal nějaké věci z tohohle semestru, takže kdo má zájem, cože to v té škole vlastně dělám, může mrknout semhlenc. A já si můžu od plic zařvat: "Práááááááázdniny!" Do pondělka, než mi zazvoní budík a já se vydám do práce....


Aktuálně

12. 06. 2007 / Filip Urban / aktuálně

Teď by to chtělo famfáry! Právě TEĎ ukončuji hlasování v soutěži ULOV MILOŠA, procházím statistiky a vybírám vítězný úlovek.
S ratingem 4,72 vítězí tento snímek autora Panczuse a myslím si že zaslouženě. Podařilo se mu ulovit Miloša nejen s ukázkovým mulletem ale i v epesních pindičkách, které by mu záviděl nejeden slipař.

Autorovi gratuluji. Budu ho kontaktovat a cena za jeho úlovek je yp tričko podle vlastního výběru. Děkuju samozřejmě i všem ostatním za účast v téhle primiitvní soutěži. Došlo mi celkem 39 obrázků, což si myslím je poměrně úspěch :) A už nyní se můžete těšit na další soutěž, kterou brzy vyhlásím, jen co ulovím ukázkový vzorek pro ilustraci. Nicméně už teď můžu říct, že budete opět potřebovat mít po ruce své mobilní telefony s foťákem :)


Ze života studenta

11. 06. 2007 / Filip Urban / ze života studenta

ČT trošku s křížkem po funuse ale o to důsledněji přichází, resp. už minulý týden přišla s filmovým klubem mladých tvůrců. Krátké studentské kousky z kategorie dokumentu, hraného filmu, animace, videoklipů i reklam. Také není bez zajímavosti, že podstatný počet snímků pochází od nás z Fakulty multimediálních komunikaci univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Kdo nestíhá telku, můžete mrknout na všechny kousky na stránkách české televize. Palec nahoru pro tyhle projekty. Aspoň maj studentíci motivaci makat a nechlastat do rána v Améru :)

© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské