Aktuálně

22. 02. 2007 / Filip Urban / aktuálně

Přátelé, soudruzi! Právě sem se vrátil z Piána. A přináším všem Kroměřížákům pozitivní novinu! Zítra, tj. v pátek si opět můžete dát svůj oblíbený půllitřík nebo kalíšek na Pánu! Zahájili sme teda už dnes menší kalbičkou v 6ti lidech a ehm, poprvé v životě sem podlízal fotbálek 3x za sebou...Pátek budiž pochválen!


Aktuálně

22. 02. 2007 / Filip Urban / aktuálně

Mám tu jeden yp reality hack :) Všímavý čtenář tohohle webu procházející kolem Apple centra na Smíchově si všimnul nastaveného yp wallpaperu ve výloze. Přestože sem zarytý Pcčkář, děkuju společnosti Apple za sympatický support!bod a potlesk pro Michala Kotulka :) Jo a při té příležitosti sem nahodil 4 nové texturky na pozadí pro váš širokoúhlý notebook :) 1280x800 (sekce download) a klidně i pro ostatní protože stačí dát pozici vedle sebe a textura funguje na všech rozlišeních. enjoy!


Aktuálně

21. 02. 2007 / Filip Urban / aktuálně

Evě Pilarové změnil Photoshop život. Zkuste ho i vy, třeba pomůže i vám :))) LOL dne! S tímhle jít na výstavu do Vídně to chce notnou dávku sebevědomí...Fotografka a umělkyně Eva Pilarová - aneb začínáme s Photoshopem str.3 - use filter :)


Aktuálně

21. 02. 2007 / Filip Urban / aktuálně

Nikdy by mě nenapadlo, že tenhle update budu psát..Chci se na tomhle místě přidat se svou gratulací naší jediné primitivce v commonwealthu - Tině. Poměrně významný životní mezník, asi nejen pro ni.S tímhle člověkem sem strávil po boku 10 let. A není to krátká doba. Prožil s ní fantastický i psycho scénky. Ale tak už to v životě chodí. Je plný zvratů a vývojů...

Přeju ti Marťo i tvé malé fazolce hodně zdravíčka a ať se vám daří jak nejlíp to půjde. Uff. Tyhle věci nevím jak formulovat aby to neznělo tak povrchně. Jsme s váma! Už se těšíme na novou generaci primitivů. PS: Já to nebyl :P


Ze života studenta

21. 02. 2007 / Filip Urban / ze života studenta

Makám jako negr, tak proč bych si čas od času nemohl udělat radost že? Do kompu už prachy nevrážím, bo hry nemám čas hrát, tunit auto mě nebaví a tak prachy cpu do foťáku a vybavení. Dnes byl na programu externí blesk, bo se s tím daj dělat celkem věci. Po nastudování pár recenzí volba jasně padla na tenhle kousek Nikon SB800 hlavně teda proto, že se tvrdí že tělo D200 umí na dálku bez drátu odpálit tenhle blesk. Co to znamená? Blesk si postavíte někam vedle projíždějícího snowboardisty nebo vedle modelky, fotíte zepředu a blesk vám ji pěkně přisvítí z boku zezadu zepředu jak budete chít :)
Už mi tu leží na stole. Bohužel manual k blesku mám v němčině a manual k foťáku v Čínštině. Naštěstí je tu ale internet, kde najdete vše, takže mám pdfka v češitně a hodlám to nastudovat. Krom manuálů sem našel celou řadu webů nadšených uživatelů tohohle blesku. Trošku mi zamrzl úsměv, když sem zjistil, že k tomu, aby týpek vyfotil fotku, jakou sem si představoval já, že budu fotit, běžně používá takovýchto blesku 7!!! Jiní i 13!!! Takže já se zase ponořuju do hokny a šetřím aspoň ještě na jeden :)


Muzika

20. 02. 2007 / Filip Urban / muzika

V poslední době vydali mý dva oblíbenci Dj Shadow a DJ Vadim nová alba. Dj Shadow už někdy v srpnu, Dj Vadim teď v únoru. Jestli podle mě někdo udává vývoj hiphopové scény co se zvuku týče, pak jsou to právě tihle dva, ok s Dj Krushem tři :) Jelikož začínám být z vývoje tohohle hudebního žánru zpruzený, docela sem se na obě novinky těšil a doufal, že to tihle pánové nasměřují někam jinam. Mé přání se částečně splnilo. Hned na začátek musím říct, že DJ Vadim u mě o hlavu vyhrává před Shadowem.
Jeho nová deska The Sound Catcher je pro mě světlo na konci tunelu a dokazuje, že ještě může vyjít deska s originálním zvukem. Dj Shadow už mě tak nenadchl. Krom pilotní This Time (I'm Gonna Try it My Way) se deska nese právě v tom (pro mě trendy) valivém soundu s nudným frázováním některého z pozvaných niggaz. V druhé části se najde pár povedených kousků, ale jak říkám tentokrát DJ Vadim poráží Shadowa ve skore 5:3 :) Obé novinky najdete na onom místě :P


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské