Aktuálně

13. 11. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Víkend tak nějak prosvištěl ani sem se nestihl ohlídnout. Víkend bez nějakých silnějších momentů. Snad jen návštěva Morkovické Sýpky. Už cesta tam byla vtipná. Gyd řídil. Mimochodem jel sem s ním poprvé. Je to zodpovědný řidič s rozmyslem a schopností předvídat situace. Nicméně po 10ti minutové jízdě směrem na Zdounky z něj vypadlo, že vlastně neví jak na Morkovice. Ve vísce samotné to byla taky sranda. Je to trošku komplikovanějí typ vesnice (s odbočkama z hlavní), takže sme se tam trošku zamotali ale vše nakonec klaplo a my se na sýpku dostali.

Prostor musím říct dobrý! Stodola na dvě patra. Dole smažilo nehorázné technisko (chlapi kua! není čas se posunout ve stylu?) a nahoře se snažil gyd s helmem o trochu toho lámavého kraválu. Zvuk děsný. second stage (jestli se to tak dá říct) přímo nad first stage takže se to mlátilo jak blbý. Navíc horní aparát hučel jako kráva. Nikdo nevěděl proč. Lidí tak hrstka. Zvláštní směsice zaseknutých technařů v rukavičkách s hodně vyspejslým xychtem spolu s nalomenýma staříkama z vedlejší hospody co se přišli podívat na diskotéku. Za barem dvě kočky s hodně smyslným pohledem až sem se začervenal.

No abych to neprotahoval. V půlnoc sme z místa činu vypadli. V uších sem měl zalehlé ještě další hodinu. Strašný rambajz. Do km se k nám přidal ještě neznámý týpek. Patrně místní. Chtěl hodit na Slady (z bláta do louže) a cestu domů nám zpříjemňoval historkami se svou škodou 1000. "Čéče to je stroj ti povídám. Po dědkovi. Fotr mě fůrt jebe ať do toho nevrážím prachy ale ti říkám, na Hulínské 160! Ručička na tachometru nešla vidět a v devíti lidech to hasí 120...


Akce

12. 11. 2006 / Filip Urban / akce

Jak si můžete všimnout v pravém panelu mám upoutávku na MIXER - festival studentských filmů. Už xtý ročník. Letos nejen o filmech a animaci ale i designu ve všech odvětvích (grafický, oděvní, průmyslový). Za zmínku stojí znělka festivalu, kterou má na svědomí rejža Polish (viz Tyngltangl report) a herecky výrazně se tu projevuje i Bishop :) 60ti sekundovou verzi najdete k přehrání tady! a pokud budete mít chvilku, mrkněte na web Mixeru. Od 20 listopadu by to mohlo ve Zlíně trošku ožít!


Ze života studenta

11. 11. 2006 / Filip Urban / ze života studenta

Vidíte? Tak u si toho všimli :) Thx guys!


Aktuálně

11. 11. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Pro všechny zaregistrované! Zkuste si najít chvilku a doplnit si údaje o vás a fotku. Co nevidět přibude nová rubrika primitiv dne, takže pokud chcete něco říct světu, ukázat svůj blog nebo kontakt na vás, updatujte si své osobní info. Dík!


Aktuálně

10. 11. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Fuf. Back to tha work. Nějak se nemůžu aklimatizovat. No naštěstí je pátek - thx god. Víkend strávím v Km. A v sobotu zajdu podpořit gyda s helminenem někam do Morkovic :) Bude to tam má premiéra tak snad mi v té vísce nikdo nedá po hubě. Nehodláme se tam zdržovat dlouho bo je to regionální meka techna a na to já sem už starej páprda takže večer zakončíme patrně na piánu v Km. Mám pro vás nějaké dárečky tak se ukažte.

Hezkej víkend všem!


Cestujeme

08. 11. 2006 / Filip Urban / cestujeme

Endlich zu Hause. Jak říkám. Na cestování je nejhorší to cestování. 24 hodin se drkotáte všema dopravníma prostředkama až do postýlky domů. K cestě jedna poznámka. V batohu sem vezl v neseseru deodorant ve spreji a ve špinavém prádle zabalenou flašku nějakýho činskýcho driáku s naloženýma ještěrkama. Při konrole v Hongkongu žádný problém. Ne tak na letišti v Paříži. Posraní teroristi, potažmo celá ta mánie proti terorismu s nás dělá ochočená zvířátka bez mozku. Ve strachu abych nenastříkal sprej do xychtu letušce nebo snad přidáním sliny do flašky s ještěrkama nespustil nějakou explozi v letadle sem musel obé odevzdat a vyhodit. Debilové. Nejen že stojíte v nekonečných frontách při kontrole, vyzouváte se, vyslíkáte, vytahujete věci z batohu, ještě teď musíte pořídit igelitový průhledný pytlík a v něm mít maximálně 100ml tekutin. No pakárna ultraspeciál.

Už slyším jak si pracovníci na letišti Charles de Gaul v hospodě povídaj: "Čéče já mám na security detachment kámoša a kdybys chtěl nějakou lahvinku dobré whisky nebo teď sem ti tam čoveče viděl takovou flašku s naloženýma ještěrkama to vypadalo perfektně. Si řekni ti to střelím za babku..."

Ok beru že jakési riziko hrozit může. Média nás krmí o připravované sabotáži pomocí tekutiny někde na Heathrow, ale to je přece mimo vyprudit od té doby další miliony lidí. Kdyby ty kontroly dělali aspoň důsledně ale Jára v batohu pronesl sprej bez problémů a mě nezabavili zavařovačku s čili omáčkou, kterou nám připravila Číňanka. A skutečně to vypadalo jako po domácku připravená výbušnina. To je potom uplně scestné a jen mě takový věci dokáží vytočit. A co víc, bude hůř...


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské