Aktuálně

05. 09. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Tak nám Brno ožilo na maximum. Slušnej provoz a lidí tu nějak přibylo. Já pořád řeším bydlení. Včera sem si byl prohlédnout 1+kk kousíček od Flédy. Řeším, jestli ho vzít nebo ne. Má svá plus i mínus. Plusy jsou že je to podkrovní byt s plovoucí podlahou pěknou se sprcháčem a záchodem. Tím výbava bytu končí. To že je to podkrovní byt znamená že je v pátém patře bez výtahu, takže stěhování si vychutnám dokonale. Taky bezmála 8000,- nájem není úplná láce. Zase je to kousíček od Flédy a do práce pár zastávek šalinou.

Taky zásadní věc je ta, že nebudu bydlet sám, ale s jednou milou osůbkou. Uvidíme, jak to dlouho vydrží :) Toliko novinek ze Štadtlu


Aktuálně

03. 09. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Než sem se stihnul rozhlédnout, víkend skončil. Jaký byl? No tak v pátek sem jel autem teda do kroměříže. Pár drinků na piánku, fotbálek, posezení s bandičkou. O víkendu v Kroměříži probíhala jedna z mála kulturních akcí - vojenské hudby. Mám k vojenským hudbám asi takový vztah, jako kočovný mongolský pastevec k nu-jazzu. Město udělalo občanům radost a zaplatilo ohňostroj. Ostatně jako rok předchozí i roky další. Své by vám o tom mohl říct helm :))).

V sobotu dopoledne sme si udělali s nudou a zoomem výlet do olomouce za Štukou. Navštívili kadimíra a dali si dobrý čaj v jeho čajovně. Kaďa sere na náboženství, ale čaje má dobré a tak to má být. Netahejme víru tam, kde být nemusí. Odpoledne sem byl s máti za babičkou na intenzivce. Mám dvě babičky. Obě už dost staré na to aby mi naši kdykoliv zavolali a řekli: "umřela ti babička". Děsím se toho telefonu, ale vím že se tak může stát kdykoliv. Nemocnice nesnáším a při návštěvách trpím, protože neumím říct nic lepšího než: "to bude dobrý babi, brzo seš doma".

Bylo mi blbé vytáhnout foťák na babičku, která nemá počesanou hlavu, trčí z ni hadičky a sotva oddychuje, ale dal sem to. Při návštěvě zase taková filmová chvilka. Pořešit s máti složenky k zaplacení a důchod a pak co nového v seriálech, ve kterých je moje babička přebornice. Vyslechl sem si příběh o Italské rodině přistěhované do brazilie. Teda ne celý příběh. Má to prej ještě 320 dílů ale babička to zakončila slovy: "Tak to zase šťastně dopadlo!". A já doufám, že to s ní dopadne stejně šťastně a vyseká se z toho. Kua.......

V sobotu pak grilovačka s prvním burčákem a zároveň rozloučení s prázdninama. Přijemný večer, byť krátký :) Dík zoomovi za pohoštění. No. Víkend v obrazech v pořadí devadesátýšestý!


Akce

03. 09. 2006 / Filip Urban / akce

SHOW US SOMETHING! Ano. Klasicky jako vždy, vše nafotit a poslat na poslední chvíly :) Nedělám to jinak že :) Ne hele. Super! Došlo bezmála 30 kousků. Jestli sem na někoho zapoměl ozvěte se hned prosím. Jinak teda sem maximálně potěšen z vašich příspěvků.

Fotky jsou opravdu rozmanité. Od snímků pro playboy přes oblečený psy až po umělecké kousky. Výborný! Myslím, že vybrat 3 nejlepší bude nelehký úkol. V každém případě prosím hlasujte a to tak že ohodnotíte fotku počtem hvězdiček. Čím víc hvězdiček - tim lepší známka.

Zůčastnilo se i dost primitivů ze Slovenska. To mě taky moc těší, na to, jaký nepoměr yp triček se nosí po ČR a jaký na SK. Super! Vůbec. Sem nadšený z toho, že jdete vyhecovat a že spolupracujete. To je bezva zjištění. Dělá mi to radost a žene mě to do další snahy o něco se tu pokoušet.

Fotky jsou zatím anonymní. Nechám vás 14 dnů hlasovat, pak vyhlásíme 3 nejlepší kousky. Mám tu v systému od safiruse naprogramovanou slušnou statistiku, takže budu přesně vědět kolik bodů která fotka získala a vyhlásíme winnera! Dost keců, poďte se podívat na úlovky!SHOW US SOMETHING!
btw: těším se na vaše komentáře :)


Akce

02. 09. 2006 / Filip Urban / akce

Hejhola. Je sobota, je krásně a bylo by fér se tak nějak rozloučit, poděkovat a tak s tímhle létem. Rozlučka se koná dnes večer od 19:00 u ZOOMa na baráku. Má volnej kvartýr a gril se zahradou. Burčák pod paži, klobásku na oheň a zvoní se 3x rychle za sebou! Léto budíž pochváleno


Aktuálně

31. 08. 2006 / Filip Urban / aktuálně

Já jen že zítra máme prvního září. Několik věcí. Jednak pomalu končí soutěž s SHOW US SOMETHING! Opožděncům dávám čas do nedělního večera, pak nahazuju fotky! Takže šup šup! Další význámnou věcí je, že končí prázdniny a začne hukot všedních dnů a třeťak s tím spojené opětovné probuzení Filipa a Filipa :)


Ze života studenta

31. 08. 2006 / Filip Urban / ze života studenta

Jinak sme s gydem založili na YOUTUBE sekci youngprimitive videí. Zatím tam cpu staré dobré kousky, a pokud máte i vy nějaké primitivní videa, pochlubte se! Takže pro ty, kdo ještě neznají, nebo pro ty, co si chtějí připomenout máme tu YOUTUBE YP GALLERY!


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské