Aktuálně

10. 11. 2005 / Filip Urban / aktuálně

To seru :( Znáte ten pocit, když se na něco těšíte jak malý Jarini, utíkáte s tím domů, na světle vytáhnete z krabice, zapojíte, zkompletujete, zapnete a...hovno hovno zlatá rybko. Prostě mi ten posranej Nikon nefunguje. Objeví se výběr jazyka, ale joystick nereaguje a nedá se nic dělat :( Grrrrh. Na začátek nic moc vizitka pro Nikon. Vezu to zpátky. Ach jo :(Aktuálně

10. 11. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Uff Uff! Až by se dalo říct pravidelné čtvrteční uff uff po ram pam pam středečním večeru. Se šumákem a bolavou hlavou se pokusím sesumarizovat poslední dva dny. No vlastně se nic nestalo. Tenhle týden týden si dělám takové materialistické radosti. Ošéfoval sem novej mobil Sonyericsson k700.

Po letech zjišťuju, že telefon může být i sranda. Včera sem si na tom dost ulítnul a co hlavně! Má to diktafon, takže konec otrockého přepisování hlášek do smsky. A vůbec. Už se nemusím ve společnosti bát vytáhnout mobil :) Tak snad ho hned neztratím. Jo jediná pruda. Mám jiné číslo. Ale fikané. Kdo chce aktualizovat, mění místo 777 na 775. Jinak žádná změna. (To sem to lišácky vymyslel)

Další velká radost je můj novej milášek - NIKON D50
Myslím že bylo na čase říct mému stařičkému olympusu pa pa a poohlédnout se po něčem novém. Řešil sem mezi Canonem a Nikonem a vyhrál Nikon. Ani nevím proč. Změna je život a špatnej kauf to není.

Tož tak :) Kua mě je zle...


Aktuálně

08. 11. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Pro všechny přepracované jedno bludiště na odreagování :)


Aktuálně

07. 11. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Zrovna dnes sem u reklamy na SONY přemýšlel co za blázna dokáže vysypat tisíce kaučokovek (skákaček) na ulici :) Jestli nevíte o čem mluvím, omrkněte tohle videjko. Stojí to za to :)) Thx to Destroy.one!


Aktuálně

07. 11. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Dnes při cestě na trajfl sem si všiml luxusního streetartu s vencou. Celkem sem se na tom zasekl. Na zdi byl venca ďáblík, venca anděl a venca s letadlem. Vypadalo to perfektně a já vzdávám hold neznámemu štrýterovi nebo štrýterce ze Zlína, protože doposavaď mi přišlo pár mailů s Vencama a většinou to měly na svědomí slečny! Galerky vystavím, až se toho sejde víc. V každém případě thumbs up za projevenou aktivitu. Jste boží!


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské