Akce

02. 06. 2005 / Filip Urban / akce

Hi folks! O úpravách nových stránek se už bavit nebudu. Vše se proti nám spiklo ale mi se nenecháme, takže stropeníčko prosím. Jinak včera sem si dal v rámci probíhajícího filmového festivalu pro děti a mládež ve Zlíně dvě akce.

První byla duhová kulička v Áčku. Promítání reklamních spotů, ve kterých se vyskytují děti a které asi ani hned tak u nás v TV neuvidíte, protože by je asi spousta lidi nedala. Celou "show" uváděl snaživý klaun s deštníčkem. Obecenstvo ale vůbec nereagovalo, takže tam nastávali často dost trapné chvilky. Ono se není čemu divit, když sponzorem večer na studentské akci je MC DONALD včele s jejich maskotem, který by rozesmál tak maximálně pár retardovaných jedinců v koutku dětí v některé z MC poboček. Na druhou stranu musím pochválit rautíček. Jídla, že se to nedalo sníst. Ale oproti loňsku mě dost mrzela absence Budvárků, tak sem musel klopit to hnusné pivko co točí v Áčku. Ještě teď mě třeští hlava!

Po zahájení diskotéky sme se zvedli a šli se mrknout do 24 na Blik blik tralala. Objektivně moc tu akci nemůžu posoudit bo sem viděl jedinou věc a to ještě dost v podroušeném stavu. Ale byla to dlouhá nudná psychárna bez nápadu a nějaké jiskry. Nebo nevím, možná sem to nepochopil. To se taky může stát :)

Ještě jeden postřeh. Obsluha ve 24 byla Vietnamská. Usměvavá, sympatická a fér, ve srovnání s vypruzenýma servírkama v Áčku.


Aktuálně

01. 06. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Uaaah! Pár hodin spánku, ale už sem se nemohl dočkat na reakce. Leč guestbook ani komentáře nějak nemetou, protože nějaká POCHVA to zaspamovala krawinama :( Budeme to muset ještě ošetřit. Jen tak abych vás ještě namlsal uvádím, co bychom rádi rozchodili. Takže každý bude mít možnost se zalogovat, vybrat si vlastní ikonku. Časem bych rád každému zaregistrovanému nabídl nějaký prostor ve formě galerky, kde by mohl prezentovat svoje věci. Bude mit plnou správu nad svou složkou. Další věc bude samozřjmě výběr vlastního skinu yp stránek. V přípravě je sekce YP MUZIk. Booking našich dvou stájových djs :) Samo je tu příležitost i pro ostatní nové nadějné tváře vystupovat pod YP hlavičkou. Taky bych rád zřídil veřejný kalníček, bo hlášek jakých plácáme my, musíte mít z večírků taky Hromadu.

Objednávka triček zatím nejede. Musíme zjistit stavy triček po rozeslání a nasázet to do adminu. Pak si už budete moci objednávat. Teď s ničím nemůžu hnout bo Safirus spí spravedlivým spánkem :) V SOUČASNOSTI JE WEB TESTOVÁN, UPRAVOVÁN A ČASTO MĚNĚN, TAKŽE MĚJTE PROSÍM TRPĚLIVOST A HLASTE JAKÉKOLIV ERRORY, KTERÉ ZAZNAMENÁTE (TEDA AŽ BUDE FAKČIT GUESTBOOK ŽE :)


Aktuálně

01. 06. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Za zpěvu prvních ranních ptáčků si můžem se Safirusem říct - jede to! Vítejte na nových sránkách YP. Rozjeli sme je podle plánu. Pravda, sposuta věcí a vychytávek ještě nefakčí, ale web jako takový jede. Postupně budeme dodávat vychytávky ale dali sme si šibeniční čas. Omrkněte to tu a napište co se vám zdá nebo nezdá. Já tu musím vystřihnout poklonu a dlouhou děkovačku Safirusovi. Díky kémo! Bez tebe bych tohle nikdy nedal dokupy! Je fajn mít v bandě schopné lidi. Tak a jdeme spát....ENJOY BRAND NEW YP!


Aktuálně

30. 05. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Hehehe ted se tu s Frogym smeju. Někdo nahodil original soundtrack z Ramba! Sosejte :))))


Aktuálně

30. 05. 2005 / Filip Urban / aktuálně

700 000 000,- budou stát rakety amrams do nových stíhaček pro ČR. Teď mi to pošeptala televize. Tak to je jako úlet. O cifře, co bude stát jen pronájem pár letadýlek , se ani nezmiňuju. Jo a taky sem se dnes dozvěděl, že Kongo bylo Zair a nakonec zase Kongo. A já su grogy :)


Aktuálně

30. 05. 2005 / Filip Urban / aktuálně

Ad Yp hitparáda. Někdo to tam przní kytarovýma strouhačkama takže tady pure yp music :))) (teď se musel gyd rozpálit doběla)


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské