Aktuálně

23. 11. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Poslední 3 dny máme na Boženě seriózní problém. Asi kolem 4-5 ráno, tedy v období největšího spánkového blahobytu, nám začne v baráku brutálně kvílet a burácet a pištět kotel, potažmo celé ústřední topení.

Nedá se tomu zvuku uniknout ani schováním hlavy pod polštář. Pak řešíte dvě věci. Zkusit znovu usnout, což se mi zatím nepovedlo a nebo vstát, slízt dolů do kalírny a pootočit termostatem. Zatím pokaždé sem vstal a vypnul ten nesnesitelný zvuk. Spolubydlící ani netuší, kdo jim každý večer řeší tuhle prekérku.

Jestli to tak bude pokračovat dál, sem na nejlepší cestě zešílet...


Aktuálně

23. 11. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Uff hektický den docela. V poledne další promítání studentských snímků. Upřímně mě rozesmál dokument Majkompjutr. O třech pražácích - režisér, majitel sexshopu a houslista si to dávají v Age of Empires :) V některých momentech sem se v nich dost poznal. Vtipné to bylo a výstižné.

Odpoledne pak vernisáž Insignií a talárů UTB a já na předváděcím molu. Jako přežil sem to a ve finále se kvalitně přejedl na luxusním rautu. Odtud přesun do 603 na blok reklamních spotů. Abyste měli vizuální představu, přikládám dokumentační foto :)Tak! A teď tu začneme trochu diktovat :)))


Aktuálně

22. 11. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Tak dneska začal další ročník Studentského Filmového festivalu PLAY aneb studenti studentům, bo moc lidí z běžného života to asi nezasáhne. Což může být škoda

Celkem si to dávám. Jako ta atmoška kolem a tak. Věci co se primítaj jsou někdy super, někdy "art", někdy sračka. Vydržet se to dá tak 2 hodinky. Pak už sem umíral, ale jo je fajn, že si to někdo takhle dává a člověk v tom vidí to nadšení pro věc. To je dobře.

Všechny Zlíňáky tak hecuju, dojděte se podívat. Akreditace stojí ehm :) 20 Kč na všechno. Kdo má chuť, od 17:00 v sále Otto Wichterleho FaMe budově. Od 20:00 pak reklamní koktejl v klubu 603.

Btw koupil sem si nový zubníkartáček. Na zubech se nemá šetřit, ale cenovka na kase mě zvedla obočí. Doufám že mi ten vydesignovanej krasavec popřeje nejmíň dobrou noc. Jo a zítra mi držte palec. Čeká mě molo..eeeghr!


Aktuálně

22. 11. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Nazdárek! Takže do yp srazu zbývají 3 týdny. Vymysleli sme si mikulášskou tombolu, ale zrealizovat půjde pouze s vaší pomocí. Proto vás prosím o support. Veškeré informace najdete tady! SO CHECK IT OUT!

Zkuste mi prosím vyplnit i ten formulář ať máme přehled. Díky díky díky!


Aktuálně

21. 11. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Víkendový kalníček updated! Nic víc, nic míň :)


Aktuálně

21. 11. 2004 / Filip Urban / aktuálně

Máme novou tématickou anketní otázku, bo venku se čerti žení a k té staré. Kua neonanujte tolik! Kazí to charakter :)


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské