Akce

11. 05. 2010 / Filip Urban / akce
Akce

Mám tu info pro všechny partymilovné primitivy. Jelikož se jarní sraz odehrává na chatě, kde je množství lidí omezeno kapacitou chaty, rozhodl sem se udělat ještě každoroční mecheche v Brněnském klubu Fléda, kde nás mají rádi :)

Akce proběhne v sobotu, 19. června. K tanci a poslechu budou hrát yp matadoři. Brněnský švihák - Jerome Austin párty rozjede nefalšovanými broken beats, po něm nastoupí Hzb (Honza z Březové) s příjemným house setem. Následuje slovenská hvězda taneční scény RAFO no a otěže převezme yp muzik member - Gyd. Než se rozsvítí světla v klubu a zpěv ptáků vás doprovodí domů, své placky v dnb beatu ještě roztočí WiiT.

Program akce žádný velký není. Já hodlám oslavit narozky, Wiit odjíždí do USA lovit tonoucí Amíky no a další oslavenci se určitě během večera ještě vyloupnou. Budu se na vás těšit!


Aktuálně

10. 05. 2010 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

Člověk po třicítce se více než na to, jak prokalil víkend, upne na snahu řešit celosvětoé problémy :) A já se to tak nějak snažím sledovat a dělat si vlastní názor na věci kolem. Líbí se mi mediální štěky o krizi, o sanování problému penězma, které se vždycky odněkud vytáhnou. Miliardy lítají v titulkách jak vyplašení špačci z vinic a já si kladu pořád tutéž otázku. Která truhla se zase otevře a z ní se ty hrozný cifry tahaj a na oko se lepí tahle krize, která je zkrátka jen vyústění problému života na dluh. Společnost si žije nad poměry a nikdo se nebude chtít omezovat.

"Bohatí dále zbohatnou, protože se mohou mnohem lépe proti inflaci ochránit investicemi do realit, zlata nebo komodit. Chudí se stanou ještě chudší a ze střední třídy se stanou chudí. V takové situaci lidé nemají daleko k radikálním řešením, které jim některý politik samozřejmě pohotově nabídne,"

Cituji z článku ze serveru aktualne.cz, kde na mnoho mých otázek někdo dokázal konečně odpovědět. Ty miliardy miliard, o kterých se mluví ve spojení s řešením krize, se prostě vytisknou a hotovo! Ekonom Štěpán Pírko to nevidí zrovna růžově. Článek si přečtěte a těm co nemají čas, nebo se jim nechce řešit, je tu jedna rada v závěru článku:

"Orienujte se na duchovní rozměr života, nikoliv hmotný. To je jediné, o co přijít nemůžete v jakékoliv krizi nebo režimu."


Aktuálně

07. 05. 2010 / Filip Urban / aktuálně

Pátek! Thx God! Nevypadá to sice na bůhvíjaké azuro, nicméně pořeším nejnutnější povinnosti a odpoledne berem klíče od chaty, Brunečka a frrrr do Rajnochovic. Celej víkend prochatujem bez internetu :) Grilovačka, procházky, másling, všude jen zelená uklidňující barva. Takže pokud někdo z mých známých ještě nemá plán na víkend, udělejte si výlet do Rajnošek a stavte se. Budeme tam od dneška do neděle, takže stačí zavolat. A to bylo jedné páteční poselství, které sem měl na srdci. Hezkej víkend všem!


Aktuálně

04. 05. 2010 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

Prakticky po roce sem nechal vyvolat fotky z lomíčka. Tohle lomíčko umí fisheye a já si ho vzal do NY. Celou dobu jsem fotil na digital a až poslední den, hodinu před odletem sem ho vzal do ruky a oběhnul s ním blok v Harlemu. Všechno je to cvakané od pasu. Už tak byl běloch s foťákem v ruce v téhle části celkem raritka. Fotky sem naskenoval a nahodil do galerky Harlem from hip. Pro mě milá vzpomínka na to prosluněné září v cizím městě plném barev a chutí. Big apple má prostě koule.

Galerie k prohlédnutí tady!


Aktuálně

03. 05. 2010 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

Víkend úspěšně za mnou. V pátek jsme zašli tady v Brně na Čarodějáles. Svůj letošní open-air si tak můžu odškrtnout. Zpočátku to vypadalo na hroznou prudu. Samej vykalenej vysokoškolák, fronty na pivo, hnusný jídlo. No připadal sem si jak důchodce, kterýho za trest vzali na festival :) Poté, co jsme našli pár známých a především stánek s Cuba Libre, akce se mi začala líbit. Co se hudebních interpretů týče, ti mě nikterak neoslovili. Z toho co sem viděl, tak United Flavour je prostě hudebně nuda a nezachrání to ani poskakující Španělka, Tatáči nezklamou a objev roku z Krnova - Charlie Straight byla jakási kopírka amerických teenagerských kapel. Do toho všeho, jak těch rumů bylo moc, sem nechal na baru foťák (plastový lomo) a zjistil to asi po hodině. No naštěstí šikovná slečna za barem si toho všimla a foťák po dotazu navrátila. Chvála jí!

Sobota se nesla ve svatebním duchu. Náš kamarád Helm do toho prásknul a pozval nás na oslavičku. Bylo to vtipné. Jak vám ti kamarádi stárnou, mám pocit že blbnou čímdál víc. Jeden vám celý večer ukazuje luxusní červené nike, "který by tady vole stály minimálně trojku!" Další se věnuje pouze své přítelkyni a ten poslední vyřvává: "Dáme si baňku!" a v zápětí "dem dom!" a na to: "dáme si baňku!" :))) No ve finále té slivovice bylo až moc. Dokonce i na breakdance došlo a točeníčko na hlavě bylo taky! Nad ránem jsme s Emem rozkousali poslední balónky nad djem a šlo se spát.

Ono to možná vypadá na skeptický update, ale není to tak. To je prostě život :)


Aktuálně

30. 04. 2010 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

Když nám tak ten Safik hezky zařídil možnost měnit si pozadí a tím dost významně změnit vizáž těhle stránek, napadlo mě, že bych mohl oslovit prostý lid a dát jim možnost (těm, co alespoň elementárně zvládají photoshop) navrhnout si vlastní pozadí. Určitě sem chodí spousta lidí s nějakými výtvarnými sklony a zkusit si webové pozadíčko pro yp by mohla být pro někoho výzva ne? Prostě zkusím zahecovat a třeba někdo něco zkusí a vyberem 3 nejlepší kousky a ty si pak komuna může vybrat z nastavení pozadí.

PSD TEMP si můžete stáhnout odsud. Jsou tam dvě vrstvy. Jedna je obsah webu (pro představu) a druhá je šedivá a čekající na vaše kreace. Zapněte si vodící čáry po bocích. Ty vám naznačují šířku webu. Výtvory pošlete na efa(at)youngprimitive.cz. Soutěž je časově neomezená. Budu se těšit


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské