Muzika

06. 03. 2010 / Filip Urban / muzika
Muzika

Pár tipů na desky, které mě v poslední době oslovily. Pokud vám chybí nové beaty do uší, možná vás můžu inspirovat, po čem se poohlédnout.

The Rurals - Rural souls
Příjemný rurálek :) Spousta vokálů, pomalých rytmů, nujazzový nádech, downtempo jak má být!

Lindstrøm & Christabelle - Real Life Is No Cool (2010)
Norské uskupení oprašující staré disko, prohnané současným zvukem a patřičným partyfeelingem :) Objev měsíce!

Massive Attack - Heligoland (2010)
Pro všechny fanoušky MA patrně povinnost. Řada skvělých věcí, ale i kousky, které tak nějak projdou kolem vás a nijak nezasáhnou. Rozhodně ne deska na první poslech. Jestli té deprese a paranoie není zbytečně moc.

Gorillaz - Plastic Beach (2010)
Nová deska Gorillaz je svěží, nová, plná nápadů. Bál sem se trošku, že to bude nuda, ale není a netočí se to v kruhu a nenudí to. Doporučuju!

Bulljun - Bulljun & Funky Presidents 2029 (2009)
Beat, break, funk, future jazz, hiphop. Jestli vám tenhle tagovej popis stačí a máte rádi tyhle všechny žánry pohromadě a v přijemném mixu, tahle deska vás bude bavit!


Aktuálně

06. 03. 2010 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

Ve čtvrtek sem zamířil do mého oblíbeného města. Zlín je super. Jednak na něj mám hromady skvělých vzpomínek, druhak tam stále fungují lidé, kvůli kterým se tam rád podívám. Moji přátelé jsou vesměs reklamní prostitutky v různé formě. Od grafiků z velkých agentur po markeťáky z menších, regionálních i celorepublikových agentur a v neposlední řadě mladí perspektivní studenti z FMK. Všechny bych hodil do jednoho pytle a dal na něj nálepku kreativci. A to když se taková bandička sejde (když se to teda povede a každej si najde čas), byvá veselo.

Vzal sem si foťák, a cvaknul pár momentek. Zpětně se omlouvám Janičce s Adélkou, u kterých sem nocoval. Ve 2 ráno sem tam dotáhl asi 15 lidí že jako Párty ne?! Holky to ustály a to se cenní. Všechny sem vás moc rád viděl a věřím že tahle zlínská dekadentní tradice nezhyne pod návalem zakázek a deadlinů.

FOTOGALERIE


Aktuálně

05. 03. 2010 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

Tož děcka! Dobrá věc se podařila a my sme spustili se Safikem nový web youngprimitive. Bylo potřeba se posunout jak technicky, tak vizuálně. Web sem trošku odlehčil. Zrušil pár kategorii, které tlely, nebo vím, že už nebude síla je nadále vést a vytvářet. Naopak přibylo pár lehkých vychytávek jako třeba líbí se mi :) To ste ještě určitě nikde neviděli. Je to šikovná informace, která funguje jak v komentech, tak fotkách, tak k hodnocení designů na yp fashion. Další změnou je online kalníček, na kterém se můžete všichni podílet. Jen si vyhrazuju právo mazat blbosti :) Co je blbost je čistě na mém rozhodnutí. Jednou sem fuhrer tak co :)

Osobně se mi líbí systém galerek. Jsou přehledně rozdělené do kategorii. Intuitivně se jima dá procházet, komentovat, hodnotit. Dále pak přibyl přehled posledních komentářů jak k fotkám, tak v příspěvcích. Hned tak vidíte, co kde se řeší a co je nového.

Taky sem si do webu zapracoval (resp. Safik zapracoval) své online portfolio a yp fashion dostala taky větší prostor. Snad to staré věrné oldschoolery neuráží, nicméně dost lidí už sem chodí především kvůli hadrám a nějaké moje tlachy jsou jim ukradené. Taková je doba :)

yp fashion prošela taky kompletní změnou. Zboží si můžete nově filtrovat podle různých položek. Hlavní bude asi cena a velikost. Detail produktu je taky přepracován. Už konečně vidíte detail designu. U každého trička máte přesnou velikostní tabulku, detailní popis zboží a možnost ohodnotit design.

Do horní lišty přibyly trendy ikonky sociálních sítí, kde yp funguje. V dnešní době nemá cenu archivovat videa na lokálním ftp. Vše je online a pohodlně dostupné na youtube. Stejně tak naše skupina yp stále žije a funguje na last.fm. Sem tam nějaký štěk na twitteru (tahle služba má potenciál) no a fanouškovské stránky na fejsbůčku.

Starej dobrej guestbook a něco málo o nás v About.

Zkrátka celé je to pročištěné, uhlazené, přehledné a doufám i hezké. Děkuju, že ste to semnou vydrželi a věřím, že youngprimitive zůstane i nadále ve vašich bookmarcích :) Testujte, reportujte, kritizujte, používejte.

Jen ještě poznámka na závěr: všichni zaregistrovaní šup ikonky! Už nemusíte upravovat na míru stačí uplodnout jakýkoliv z plochy. Ať to tu není jako na srazu anonymních alkoholiků a druhá poznámka, že jedeme v testovací verzi a detaily dolaďujeme, tak mějte strpení. Nic není dokonalé a Safikovi bohužel ještě nevyklíčil nový pár rukou na zádech. STAY TUNED!


Aktuálně

04. 03. 2010 / Filip Urban / aktuálně

Napínám vás jak šráky že? No asi ani ne :) Spuštění nového webu je otázkou nikoliv dní ale hodin! Během dne budeme muset přenést databázi, takže stránky budou dočasně nedostupné. Proto prosím o schovívavost Stay tuned!


Porno v prašanu

01. 03. 2010 / Filip Urban / video

Víkend v prašanu dopadl parádně. S Bertem a Doem sme si dali něco teho snowboardingu a já můžu prohlásit sezónu za ukončenou a fošna putuje na půdu.


Aktuálně

24. 02. 2010 / Filip Urban / aktuálně

No dyť jo. Nestihám no. Protože jednak kotel práce, druhak finišujeme s novýma stránkama youngprimitive. Ty by se tu měly objevit v pondělí, jestli pán bůh a safirus dá :) V pátek odpoledne navíc nahážeme fošny do rakve a vyrazíme s Doem a Bertem na Stubai. Loni jsme tam vychytali 60 čísel prašanu, tak zkusíme štěstí i letos. Něco by tam mohlo spadnout.

Co asi ještě stojí za zmínku, je aktuálně spuštěný jarní web Nuggetu. Ano, můj částečný chlebodárce. Máme tu čerstvou, jarní kolekci bund, mikin, triček, šortek, kalhot, plavek, batohů a dalších doplňků. Snaha byla udělat kolekci streetového oblečení, které má ambice vybočit ze zajetých kolejí skatové značky. Jestli se nám to povedlo, nechám na vás...Nugget spring & summer 2010


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské