Aktuálně

18. 08. 2009 / Filip Urban / aktuálně

Mám tu další update z kategorie Jakej je Efa Miloš :) V neděli mi došla smska od pronajímatele bytu, že od února mu nedošly peníze za nájem ať se na to mrknu. A taky že jo. Půl roku sem neplatil nájem a vůbec sem to netušil. Problém byl v trvalém příkazu, který sem před půldruhým rokem asi nastavil jenom na rok a žil v tom, že se mi každého desáteho strhne deset klacků a pošlou se majiteli bytu. Hromadění peněz na účtě sem si nějak nevšiml. Když sem pak v neděli vyplňoval chlíveček s cifrou 63.000,- Kč bylo mi úzko :) Celkem silný argument pro to, začít nějak aktivněji řešit vlastní bydlení.

Když vám zmizí měsíčně desítka z účtu není to taková darda, jako pak odeslat to za půl roku najednou žejo. Vím, že bych ty peníze neměl tak jako tak, ale když žijete v představě že nájem platíte a pak musíte uvalit šedesátku, chtě nechtě musíte mít pocit, že sem ty prachy vyhodil z okna. Nevermind. Ještě můžu být rád, že chlapík je vklidu a neřeší penále a podobné sračky. V každém případě otázka vlastního bydlení je zase o poznání aktuálnější.


Aktuálně

14. 08. 2009 / Filip Urban / aktuálně

Ups. Trošku to tu stojí od posledního mecheche. Ono není moc o čem psát. Doháním resty a práce se zase nakupilo, takže to hrnu před sebou a není nic, o čem by se dal napsat report. Snad jen....

Je to přesně rok, co sem si koupil židli. Řekl sem si: Kua sedíš na prdeli celej život, tak ať je to kvalitní posezení. A tak sem pořídil křeslo, které při prezentačce v krámě nemělo chybu. Poměr cena / výkon vyhovoval. Jen se mi celej ten rok zdálo, že ten sedák je sakra jakejsi krátkej. Jakože když se na tom člověk ajťácky vyvalil, nebylo to uplně pohodlné a sedět jak pravítko dlouho nevydržím.

Řešil sem, kde inženýři z Německa udělali chybu, až sem po roce!!!! objevil kouzelnou páčku a použil combo: od sebe, k sobě, vytočit a zabrat zadkem dozadu. Uala! Sedák se luxusně vysunul dozadu a já se konečně můžu vyvalit, jak sem si to představoval. Jednu výhodu to má. Po roce mám pocit, že sem si zase pořídil novou vychytanější židličku :)

Hezkej víkend všem!


Aktuálně

10. 08. 2009 / Filip Urban / aktuálně

Po 18ti hodinách spánku sem se probral z komatu a přesunul se do Brna. Stahuju fotky a snažím se rozevzpomenout na detaily :)

Tyngltangl 06 máme za sebou. Přišlo nějakých 550 platících lidí. Ze vstupného se naštěstí pokryly náklady a zbylo 350 Kč. Takže spokojenost. Vtipné bylo, jak se nákladovej sloupeček různě zvedal a pak zase snižoval. Třeba když se ztratil gramofon, který se pak zase objevil. Vůbec haluze. Ztracený Don Juanův batoh a opět nalezený. Podstatné je, že se nic nezničilo, žádný konflikty sem nezaznamenal. Pouze majitel golfového odpaliště na nás asi nebude vzpomínat v dobrém, protože mu nějaký debil urval blatník na traktoru, který sbírá míčky. Bohužel i s veškerou elektronikou.

Moc nás to, coby organizátory mrzí, že se zase našel idiot, co má v hlavě nasráno a po pár pivech se mu v hlavě rozsvítí pouze žárovka - ničit!

Jinak špica. Počásko vyšlo až neskutečně dobře. Lepší zatím nikdy nebylo a myslím si, že těch 550 je tak strop, který dokážeme nalákat. Za dva dny se na dvou stages vystřídalo přes dvacítku djs. Větší úspěch slavila menší stage, kde jsme mladé šiltovkáře krmili breabeatem a drumíkem. Dost lidem by vyhovovalo více, kdybychom hudbu prohodili a dnb sypal na hlavní, ale já si zase říkám, že kde jinde by ti mladí mohli vidět něco nového a neotřelého než na TT, protože dnb akcí v okolí je plná prdel a my se snažíme ukázat alespoň něco neokoukaného.

Krom vychytaného zvuku, který musel každý učinkující ocenit, sme se snažili i o vizuální zážitek. O ten se postarali především chlapíci z Naturproduktu, kterým ještě jednou moc děkuju za pomoc. I přes havárii na D1 borci dorazili a rozbalili vizuální orgie.

Páteční večer mě bavil maximálně. Od Priora až po Hawrana to na main stage tepalo, jak se patří. Trošku sme se báli, jak lidi zareagují, až jim ve 3 ráno utnem muziku. Nakonec bez větších problémů. Pár vybuřovačů se sice našlo ale všichni vesměs respektovali pravidlo obce, že muzika jen do 3. AM. Někteří si sedli k ohni, jiní rozparáděni nakopli hifi v autě :)

Ranní bolehlav byl nesnesitelný. Zachránil to jeden Aulin a brčko snídaňové. Zrelaxoval sběrem bordela do pytlů a vyrazili jsme do Holešova na koupák. Nikde ani noha a voda fantastická. Pak výborné jídlo v restaruaci Pumpa a zpět do areálu. Odpálit si pár golfových míčků na hřišti. I na fotbal došlo. Omlouvám se všem, kteří se těšili na vodní fotbal. Z neznámého důvodu prostě nebyl.

Sobotní večer a noc už byla pro mě náročnější, než sem čekal. Ty dva dny ve střehu není žádná sranda, takže jestli sem na někoho působil víc unaveně a kazil partyfeeling, tak se omlouvám :)

Sobotní highlight byl bezpochyby Don Juan Disco. Nakonec ho publikum vzalo bez větších problémů. Celé vystoupení provázela ztráta Juanova batohu z podia. Nakonec se vše vyřešilo. Vykalenej zvukař ho šlahnul na bok vedle podia a po nějaké době sme i dohledali obsah, takže vše dopadlo dobře.

Areál v Žopech se osvědčil na výbornou. Ani jeden shut down, ochranka fungovala perfektně. Žádní vymaštění debilové a ale fér kluci, co nikoho neprudili a zasahovali adekvátně. Mají můj respekt!

Uvidíme, co řeknou po víkendu místní, ale za sebe můžu říct, že sem ochotný se pustit i do dalšího ročníku na stejném místě.

Jinak sem byl potěšen velkým výskytem známých virtuálních identit. Dojela osvědčená klasika. Z každým z vás bych dokázal strávit celý večer u stolu a nenudil bych se, ale bohužel člověk musel fungovat, řešit a kmitat, tak to zase nevyšlo ale víte jak. Super je, že po těch x akcích se už lidi znají sami mezi sebou a komunikace funguje napříč regiony, pohlavím i názory :) Což mě těší.

Jakmile dostahuju fotky, tak nahodím do galerky. Pokud někdo z vás fotil a chce se pochlubit fotkama, postněte odkaz do komentářů. Rád se podívám. Já sem to nestihl řádně podchytnout takže se těším na MadCapovi snímečky, bo ten to bral zodpovědně!

Na závěr velký dík všem, kteří se na organizování celého večírku podíleli. Udělali sme si zase po nějaké době slušnej mejdan ne?

UPDATE: Tak fuf, upravil sem fotky a nauploadoval do galerky. Omrknout je můžete tady:TYNGLTANGL 06th


UPDATE2: Další várku skvělých fotek, které vystihují atmošku fesťáky jako nic jiného nasekal Madcap. Děkuju za poctivou dokumentaci! check it out! Doporučuju zapnout fullscreen a spustit slideshow

UPDATE3: Gydovo výstižné a vtipné shrnutí akce na ofiko webu tyngltangl.cz


Akce

06. 08. 2009 / Filip Urban / akce

Hlásím se naposled od kompu. Poslední videa dostříhaný, vše připraveno na zítřejší mecheche. Posledních pár info. Parkovat je možné přímo za areálem v Žopech. Stejně tak stanovat. Pole je dost velké a určo se všichni vlezete.

Co se týká aktivit přes sobotní odpoledne. Kousek od Žop je bazén, golfové odpaliště, tenisové kurty. Chceme dát tenisový turnaj, tak si nezapomeňte raketu :) Jinak je tam velké fotbalové hřiště. Můžeme dát fočus, pinec, bude atrakce - vodní fotbal, stolní fotbálky, bedminton, petanque, freesbee. No nudit se nebudeme.

Dnes běžte brzo spát, protože další dva dny toho moc nenaspíte. See you soon!


Aktuálně

05. 08. 2009 / Filip Urban / aktuálně

Zásek nad iphoto. Vybírám pár fotek z posledních měsíců. Kritérium není žádné. Je to mix kaleb, Bruna, mých neteří a výletů. Proklikat a pokračovat v surfingu!MISHMASH 26


Ok tak ještě větší zásek u ČB. Totok sem vytáhl se šuplete.MISHMASH 27 ČB


Akce

04. 08. 2009 / Filip Urban / akce

Děcka! Tož za 3 dny už! Co? Tyngltangl neasi. Co se tak dívám na předpověď počasí na kompu, ukazuje mi to tu v pátek i v sobotu číslovku 31 a jasný piktogram slunce. Což je pozitivní vyhlídka. Takže o počasí se snad bát nemusíme.

No a v souvislosti s TT tu mám dva odkazy. Jeden je na radiový spot, který v tuto chvíli právě běží na Rádiu Haná. Check it out! No a abyste se do pátku příjemně naladili mám tu pro vás úplně nový setíček od nujazzového indiána Jerome Austina! Poslouchejte nebo stahujte tady! TT PREVIEW 2009


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské