Akce

06. 04. 2009 / Filip Urban / akce

No a druhým highlightem víkendu byla Eliščina a Mildova svatba v Kroměříži. Což pro nás znamenalo jet z Prahy zpět domů a v neděli se strašným bolehlavem pak zpět do Prahy. Když se žení kamarád, musí business stranou :) Plán byl, odlehčit trošku tu svatbu vypěstovaným knírkem. Ve finále sme tam za blbce byly jen já, prochyn a em :) No co říct ke svatbě. Tu sme neviděli, učastnili sme se jen večerní oslavičky. Jedlo se, pilo se. Dj Dankešén hrál skvěle a nad úroveň svatební veselice.Dlouho jsme nevydrželi bo se muselo v neděli brzo vstávat, ale pár dokumentujících fotek sem stihl nacvakat. Mildo a Eliško! Mějte se rádi, budujte hnízdečko a my vám zanedlouho dovezeme ty dvě ovečky (takže by bylo potřeba pohnout s tím plotem :P)

Jako stín se oběma galeriemi propléta postava Honzy Procházky, který získal titul "kalič víkendu". Zvládl jak dvakrát navštivit Prahu, tak řádně popít na svatbě, nespat a ještě se společensky vyzvracet. Gratulujeme!


Aktuálně

29. 03. 2009 / Filip Urban / aktuálně

Deštivá neděle na pohodě moc nepřidá, ale sobota se povedla musím říct. Napřed jsme dojeli do Huléna omrknout štěňata. Taková Canisterapie :) Každej sme na klín vyfasovali štěně a čas letěl nějak rychle :) Jelikož svítilo sluníčko, zavdala se malá procházka kolem Hulína a pak menší výlet do Bezměrova za Mildou a Eliškou, omrknout jejich nový hrad :) Kuchyň stejně velká jako celej náš byt v Brně. Pozemek, na jehož konci si uvědomíte, že ste vlastně celkem dlouho šli pěšky :)

Nejsem ten typ kutila co má čas a chuť probourávat místnosti, spravovat střechu, opravit garáž, natáhnout plot, zateplit, udělat fasádu a do toho všeho chodit přikládat dřevo do kamen. Vím stoprocentně že by mě z toho brzo mrdlo, ale to asi proto, že nejsem od přírody nijak zručný a schopný. Doufám jen že Milda je :)

Ještě jedno příjemné překvapení v Bezměrově a to místní hospoda ve dvoře. Skvělé jídlo, příjemná obsluha a hezké prostředí. Pokud si to někdy namíříte Bezrozměrovem, doporučuju se zastavit na jídlo.

To bylo pár zážitků, se kterýma sem se chtěl podělit a mám tu i obrazovou dokumentaci. Bohužel sem si nechal Nikona doma, takže je to focené na telefon, ale myslím že ta atmoška prvního sluníčka tam je :)


Aktuálně

27. 03. 2009 / Filip Urban / aktuálně

THX GOD ITS FRIDAY! Po poměrně hektickém týdnu sem za něj rád. Ještě dneska musím oběhat účetní, odevzdat mínusové daňové přiznání (je krize víme?) no a večer zatím žádný plán. Možná se pojedu podívat do Bezněrova za Zoomem, který se tam přestěhoval a od té doby o něm není vidu ani slechu. Naposledy mi volal z kotelny, když šel přihazovat dřevo do kotle :) Nebo zajedu za Safirusem, který se odstěhoval do Skaštic. Když budu mít štěstí, bude zrovna v místě, kde je signál a zvedne mi telefon :)

A nebo zkusím Ema. Ikdyž vím že je to předem ztracené, vytáhnout ho na pivo, protože na 98% mi řekne že je v práci, nebo že jde v sobotu ráno do práce. Když nebude v pátek v práci ani v sobotu nepůjde do práce tak je určitě večer na treníngu na basketu nebo má v sobotu ráno zápas. Takže v nejlepším případě si dá dvě piva a uteče. Kdyžtak zkusím Gyda. Ten asi taky nikam nepůjde, protože má večer volejbal a pak asi zdechne doma, ale nepředbíhejme. Ještě bych mohl zkusit Shylocka. Pokud nemá zaracha, mohlo by to klapnout, jestli teda v průběhu večera někam záhadně nezmizí. No a tak bych mohl pokračovat ještě dlouho :) Ale nebudu si tu z kamarádů dělat srandu, nebo už semnou na pivo nepůjdou nikdy...

Hezkej víkend všem!


Aktuálně

25. 03. 2009 / Filip Urban / aktuálně

Tak nám padla vláda, ale toho jste si všichni asi všimli. Včera mi jela ČT2 na backgroundu a vyposlechl sem si slohové práce některých poslanců a poslankyň. Politika je špinavá hra. Nic není černobílé a nic není tak, jak nám zprostředkovávají média. Už dlouho v sobě řeším otázku, kde je ta pravda. Kolik z toho co politik řekne je na reálném základě a kolik z toho co vidíme v televizi je tak jak je nám to podáváno.

Jako občan na konci tohohle politického řetězce nedokážu říct, jeslti vláda bojuje proti krizi nejlíp jak to jde, nedokážu posoudit jak moc mafiánské praktiky fungují ve vedení tohohle státu. Člověk se nemá čeho chytnout. Možná snad sledováním jak se který politik vyjadřuje, sledováním jejich gest, grimas, názorů...ale ty můžou být naučené, vyškolené a poplatné.

Při posledních volbách jsem volil zelené. Doufal sem, že to bude svěží vítr do zatuchlých českých politických vod. V dalších patrně předčasných volbách opět vhodím do urničky hlas pro ODS...volím menší zlo, protože každému rozmně přemýšlejícímu člověku musí být při pohledu na Springfieldského starostu a jeho tým ouzko. Pakliže teda nerazíte heslo: "Po mě potopa".

Konec politického okénka :) God bless us!

Ještě jedna otázečka na vás. S kým se bavím kudy chodím, každý v mém širokém okolí je alergický na oranžovou a Paroubka. Najde se alespoň jeden primitiv co sem chodí, který s ním souhlasí a který ho volil nebo volit bude. Je to každého jeho soukromá věc, ale chtěl bych poznat alespoň jednoho člověka....


Aktuálně

18. 03. 2009 / Filip Urban / aktuálně

S Gydem vedem nekončící debaty po icq o iphonu. On coby manažer (který musí mít napsáno i to, že pod stan je potřeba vzít si spacák) tvrdí, že mu iphone neposkytuje takové možnosti nastavení a upravení jako palm pre, nechápe jak můžu žit bez multitaskingu a coby ekonom neocení jednoduchost a krásu iphonu. Na několik jeho bodavých argumentů sem donedávna neměl odpověď. Až do včerejška, kdy byl představen nový firmware 3.0 pro iphone.Vývojáři od apple vyslechli lid a zabudovali do nového systému celou řadu vychytávek, které ať už právem nebo neprávem v telefonu chyběly. Těšit se můžeme na copy 'n' paste celým systémem, psaní smsek horizontálně, posílání mms, natáčení videa, offline gps navigace, větší podpora bluetooth a další vychytávky.

Update vyjde někdy v létě a pokud jste o iphonu přemýšleli, ale vadily vám některé jeho nedostatky, teď už není moc co řešit.

Video z keynote můžete omrknout tady (vřele doporučuju)


Aktuálně

16. 03. 2009 / Filip Urban / aktuálně

Těpicz! Víkend mi skončil až dnes a dělo se toho celkem dost. V pátek přerovský šuplík. Podpořit Gyda nakonec jel i Heb a dorazila i Iraf, takže se to dalo přežít a člověk se i pobavil. Hlavně pak z Hebových historek z ministerstva. V sobotu poměrně slušný bolehlav a odpoledne rodinná show - vítání občánka Matěje. Já v roli rodinného fotografa. Akce to byla povedená a velká rodinná žranice byla excelentní! Večer vytuhnutí u výborných dokumentů (ještě máte čas na grátis shlédnutí do 22.3)

V neděli hurá do Brna a odpoledne s Olomouckou crew pod vedením Štuky vzhůru do Vídně. Ubytovat se na hostel a vyrážíme do deštivé nedělní noci, najít klub B72 a pořešit lístky na Stones throw mejdánek. Do klubu sme došli asi v sedm. Barmanka na nás hleděla jak na blázny, co děláme v klubu tak brzo a tak jsme zmizeli a šli do nejbližšího baru na pivo. Vlezli sme na tureckou diskotéku a naklopili do sebe pár Heinekenů. Neustále si hlídali hodinky, abychom v osm, kdy se klub otvírá, vychytali lupeny. 8:05 už sedíme v prázdném klubu a pokračujeme v klopení piva. Ve 22:00 mi dochází veškerá eura ale nakoupíno už mám řádně :) Lidé se začínají trousit po desáté a mejdan může začít....aby stejně rychle utekl a my se ve 3 ráno s navigací na mobilu vracíme do hostelu. Ranní bolehlav a vydýchaná místnost čtyřma opilcama bylo depresivní místo. Tak do auta a šup domů.

Fotky z akce nemám bo sem si nebral foťák nicméně nějaké by měly během úterka být. Jo taky si mě tam fotila jedna krásná černoška pro svůj povedenej projekt viz: http://thetshirt.blogspot.com/

Víkend v obrazech zde!

UPDATE: fotoreport z akce ve Vidni tu


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské