Volím Karla

16. 02. 2016 / Filip Urban / aktuálně
Volím Karla

Heh. Dnes se mi stala při kočárkingu po Kraváku hezká historka. Koupil sem si cappuchino do kelímku, vyškrabal se s kočárem na kopec. Sednul jsem si tam na lavičku a kochal se. Vedle na lavečce seděl takovej podivnej týpek už od pohledu. Nějak takhle si představuju Boba za 30 let :) Extravagantní obleček, somradlo přes rameno, oranžové brýle, placku VOLÍM KARLA, lahváček, tranďák v ruce a ladil nějaké stanice. Po chvilce šel kolem nějaký starší pán a ten chlapík v sombréru na něj volá se smutkem v hlase: "Pane! Co budeme dělat s tím Zemanem?"

Ten starší pán zpozorněl, ale pokračoval dál beze slova v chůzi. Evidentně nechtěl nic řešit, protože si chlapíka zaškatulkoval jako místního blázna. Když mu tenhle dotyčný neodpověděl, obrátil se s otázkou na mě: "Co vy říkáte na toho Zemana? Mě je z něho normálně špatně od žaludku, co s ním proboha budeme dělat?"

Já mu odpověděl že je to debil, že to budeme muset ještě dva roky vydržet, že buď se upije, nebo ho uklidí někam do izolace. Chlapík úplně ožil a hnal se ke mě poděkovat mi za můj názor. Sedl si vedle mě a dali jsme se do řeči.

Popsal mi celý svůj život. Jak když byl mladý, poslouchal svobodnou Evropu a muziku ze Západu, jak si pro něj přišli STBáci, jak miloval Havla a rozbečel se u toho. Tak frustrovanýho člověka ze současného prezidenta jsem teda neviděl.

Uklidnil jsem ho, že v tomhle boji není sám, že na Zemana mám já a hromada mých přátel podobný názor. Že je to zlo pro tuhle společnost, že je to senilní alkoholik, sponzorovanej z Východu. S pánem jsem si udělal selfiečko, potřásli si rukou a rozešli se každý svým směrem. Evidentně jsem mu udělal hezký den a dal mu pocit, že tady v tom boji není sám.Komentáře

Kontrolní kód: kontrolní kód
22. 02. 2016 / 11.03 / Kris

Pokaždé, když někde vidím napsáno, jestli naši zemi zničil opilec, naivní snílek a nesvéprávný poskok cizí mocnosti, musím to dočíst až do konce, abych zjistil, jestli se jedná o Zemana, nebo o havla...

19. 02. 2016 / 17.56 / bob

!?!.. Taky dobrý ,) tak to su klidné

19. 02. 2016 / 12.00 / o.

líbí


© Copyright 2012–2024 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské