Gamesky

16. 06. 2010 / Filip Urban / gamesky
Gamesky

Právě probíhá E3 expo. Největší herní akce roku, kde přední světoví prodejci představují novinky na herním poli. Mrknul sem na konference třech největších. Microsoftu, Nintenda a Sony. Po shlédnutí Nintendovské prezentace jsem jako zarytý fanoušek Big N musel konstatovat, že žádné zásadní herní novinky pro Wii nebudou. Snad kromě nové Zeldy, ale když sem viděl jak tam Shigeru Miyamoto mává ovladačem a postavička si dělá co chce, moc nadšený sem nebyl.

Co mě ale zaujalo byla Konference od Microsoftu a především prezentace jejich Xbox Cinetic systému. Samozřejmě to mají odprezentované tak, že byste nejradši vybrali prachy z karty a rychle do nejbližšího krámu, ale vypadá to teda celkem revolučně. Scénka malé černošky s tygříkem je prostě kouzelná :)

Sony prezentaci si dám odpoledne po obědě :)


Akce

15. 06. 2010 / Filip Urban / akce
Akce

Rok s rokem se sešel a na vědomost se dává, že další ročník našeho festiválku TYNGLTANGL se uskuteční! Už to vypadalo, že to letos skrečujeme. Z původních 4 lidí, kteří se s nadšením vrhali do organizování primitivního mecheche, jsme zbyli už jen já a Nuda. Helm má miminko a Gyd asi zahrádku :)

Letos se celý cirkus opět posune na nové místo. Z Bezměrova to bylo do Žop a z Žop se posuneme do Morkovic :) Objevili jsme tam areál (thx to Wiit), který nám maximálně vyhovuje. Mrkněte na fotky. Stanovací městečko, velké parkoviště, kvalitní stage, fungující bary, zastřešený areál, moře míst k sezení. No prostě uděláme si to zase pohodlnější!

Akce bude opět od pátku do neděle. Hrát se bude jen na jedné stage, ale o to intenzivněji. Hudební program zrovna vzniká. Má představa je o rovném pátku a lámavé sobotě :) Přes den vyklidněné grooves, lounge.

A nyní se obracím na všechny Djs. Jestli si myslíte, že byste byli ozdobou letošního Tyngltanglu, ozvěte se mi na mail efa(at)youngprimitive.cz nejlépe s odkazem na web nebo profil. Ideálně s odkazem na váš akutální hudební set a vašemi požadavky. Předem říkám, že techno výplachy a dnb smahy poslouchat nechcem. Chceme si udělat dva dny pohody a veselé muziky.

O novinkách a programu vás budem informovat i nadále a vy si už teď kroužkujte v kalendáři datum 6, 7, 8. srpen. Potkáme se v Morkovicách! :)

UPDATE: Pokud máte rádi Tyngltangl, můžete jej podpořit nákupem trička za symbolickou cenu 250,- Zatím je to předobjednávka. V červenci je nechám vyrobit a můžeme vám je poslat nebo si jej vyzvednete až na akci.

tyngltangl trička


Aktuálně

08. 06. 2010 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

Se sluníčkem i častějc vytahuju foťák. Projel sem pár adresářů z posledních víkendů a vybral nějaké veselé. Opět je to fototrojúhelník - nitka - bruno - synovec popř. neteře :) Víc asi nemá cenu popisovat. Na galerku můžete mrknout TADY!


Aktuálně

08. 06. 2010 / Filip Urban / aktuálně

Hi folks! Urval sem se pro krátký update. Jsem jakýsi rozlítaný. Spousta dodělávek v práci, yp hadry a připravovaný fashion week v Brně mi taky žere dost času. Do toho jsme včera vyrazili s Nitkou na otočku do Prahy. Koncertoval tam Bonobo s celým ánsáblem a dovezl i charismatickou černošku jménem Andreya Triana (která mu dělá vokály na poslední desce).

Plně narvaná a vydýchaná Lucerna music bar šílela. Ač je hudba Bonoba dost vyklidněný žánr, kapela tomu dala zase uplně jiný rozměr a jde vidět, že Bonobo není žádné elektronek, ale že umí vzít za hudební nástroj a to se cení. Ti, kteří se procpali do centra dění si přidají 20% za zvuk, který byl z našeho místa mizerný, ale zase dalo se tam dýchat a hýbat.

No a teď zase z jiného soudku. Na mail i do telefonu mi chodí fotky vyfocených siluet na autech. Každý to pochopil jinak. Někdo posílá jen Vencu na své káře, jiní správně posílaj originální siluetky, takže galerka se sympaticky plní vašema fotkama. Nepolevujte a posílejte dál!

No a poslední věc, která stojí za zmínku je včerejší představení nového iphonu ver. 4. Celkem mě zajímalo, kam to Steve zase posune a podle všeho to vypadá, že zase utekl o krok konkurenci. Především neskutečně kvalitním displayem, novým procesorem a větší baterkou. Můj stařičký 3G telefon fotí mizerně a video neumí, takže důvod, jít do iphone 4 je jasný. Pak už budu mít v kapse dokonalou krabičku na zaznamenávání mého života a na spojení s okolním virutálním světem.


Aktuálně

03. 06. 2010 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

Za 16 dní tu máme yp meeting opět v Brněnském klubu Fléda. Dnes u oběda jsem přemýšlel, jak celou párty posunout :) Přecijenom je to večírek primitivů a nebylo by od věci se trošku hecnout. Maškarní outfit je provařená nuda, knírky už byly (a zůčastnilo se jen pár skalních!) límečky už taky proběhly. Tak sem přemýšlel co by mohlo vypadat ve větší skupince dobře a vzpoměl sem si na legendární skupinu jednoho hitu KRISS KROSS :)

Poďme se vyhecovat a dojděte v čemkoliv, co máte rádi, jen jaksi opačně. Dnes jsem to doma testoval a je to naprosto funkční. Pravda, švy nesedí vždycky jak by měly, ale po třetím pivu už to bude každému jedno. Navíc až vás to bude srát, můžete se kdykoliv v rychosti převléct. Tak co? Budu tam chodit jak kriskrosák jen já?


Aktuálně

02. 06. 2010 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

Mobil s foťákem není špatná věc. Když přimhouříme oko nad úděsnou kvalitou, je to krabička, kterou máte neustále u sebe a můžete dokumentovat. Po sbírce nápisů vysázených ve fontu Revue sem začal sbírat snímky aut. Respektive konkrétních vyřezaných siluet na zadní části auta. Každý majitel / majitelka vozu má své hobby, nebo se cítí být součástí nějakého zájmového sdružení. V autech tak denně potkáváte golfisty, bikery, modeláře, koňaře, potápěče a všichni tihle se ke svému koníčku hrdě hlásí právě nalepenou siluetou.

Chtěl sem do sbírky zapojit i vás, běžné primitivy :) s foťákem v kapsi. Pokud uvidíte typickou siluetku, cvakněte si ji do mobilu a pošlete mi ji buďto MMSkou (776 540 228) a nebo na email efa(at)youngprimitive.cz. Já je budu postupně přidávat do téhle galerky a společně tak uděláme sbírku českých hobbystů :) Na fotce by měla být zřetelně vidět silueta + náznak vozu, o jaký jde.

Budu vděčný za každý příspěvek!

Dosavadní sbírka k prohlédnutí tady: CO NA SRDCI TO NA AUTĚ


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské