Aktuálně

01. 09. 2009 / Filip Urban / aktuálně

Zatímco já vedu nudný život usazeného workoholika, ostatní kolem mě podnikají dobrodružné výpravy po světě. Tak například Konup. Můj kamarád z dětství a specialista na bezpečnost inetového bankovnictví pro jednu nejmenovanou banku, si řekl: Dost bylo proseděných hodin u notebooku, logo tučňáka na pozadí monitoru ho už sralo a tak se rozhodl vzít kolo a vyrazit od Lysé hory směrem na východ, kam až mu budou síly stačit :) Aktuálně je v Pakistánu a má spoustu pestrých historek na svém blogu, kde pokud je možnost, sází updaty a uploaduje fotky.Konup na kole je k přečtení tady
. Pokud vás ale unavuje dlouhé čtení, pak určitě doporučím alespoň pravidelně updatovanou fotogalerku z cesty. Člověk se tak alespoň na chvilku dostane myšlenkama uplně někam jinam, kam by se třeba taky moc rád podíval, jen nemá na to, nasednout na kolo a začít šlapat. Respekt Konupe a ať se ti defekty vyhýbaj!

Někdy v listopadu bude zpátky v Brně a proběhnou nějaké reportáže z cesty. Dám echo, kdybyste si to někdo chtěl poslechnout živě.


Aktuálně

31. 08. 2009 / Filip Urban / aktuálně

Jen krátce k víkendu, který bych charakterizoval jako víkend s přemírou alkoholu. V pátek sme vzali Brunka na Bágrák, že už je teda čas ho vyhecovat k plavání trošku. A světe div se, sám do vody vlezl a i plaval. Ale teda pouze jednou. Zbytek pobytu seděl na sluníčku a drkotal zubama. Hroznej cíťa. Důkaz vidíte na fotce níže.Páteční večer byl velice povedený. Safik s Maruškou nás vzali do Roštění, kde si Holešovští houseři udělali výborný mejdánek pod šírým nebem. Příjemný beaty, plná lednička absolut vodek, chlebíčky, cukroví, vodárna, brka od nevidím do nevidím, plná obloha hvězd a opět teoretizování o smyslu bytí. Moc příjemný, patrně poslední openair tohohle léta se vydařil. Díky

Sobota už nebyla tak úspěšným dnem :) Přes den máslení u wii a večer "na jedno" s Hebem. V 6 ráno ulehám do postele s neskutečným motákem a doufám, že ráno k obědu už budu vpořádku. Nebyl sem a bylo mi fakt na umření. I na zvracení došlo a to už tu léta páně nebylo. Hoegarden s těma tuzemámama na Sladech nešel moc dohromady. Ještě dnes je mi při tom pomyšlení zle. V neděli pak ještě nějaké focení se stejně handicapovanou modelkou :) a cesta do Brna ve znamení - nehoupat!


Aktuálně

28. 08. 2009 / Filip Urban / aktuálně

Pááááátek. A děkujeme za to komu? Správně :) Za chvilku zaklapnu víko od notebooku a vyrážím do své rodné vísky. S Brunkem asi na bígr zkusit ho naučit plavat no a večer pak žádný konkrétní plán nemám. Snad s Hebem na pívo. Třeba by se někdo přidal. Druhá varianta je, že beru do báglu Wiičko a brčko s plánem u někoho strávit večer v překonávání rekordu ve wakeboardingu. Jen se obávám, že žádný z mých vrstevníků buďto nemá pořádnou telku, nebo nemá čas, protože musí zušlechťovat baráky :) No kdyby se přěci jrn někdo našel, číslo na mě máte.

Hezkej víkend a užijte si ho. Poslední prázdninový...


Aktuálně

26. 08. 2009 / Filip Urban / aktuálně

Mám tu pozitivní zprávu, pro všechny ty, kterým po utnutí yp fóra zmizel z oblíbených i blog Berta, šílené osmnáctky (teď už dvacítky) Bodieczeka a brněnského skoro-právníka Tequila. Tihle tři nadějní bloggeři dali síly dohromady a zřídili si společný projekt pod názvem Helenka a písmenka. Vřele doporučuju hodit do bookmarků. Já už tak učinil a jsem rád, že mám zase po ránu o blog k přečtení navíc :) Good job yp soldiers! A't se daří. Jste na to tři, tak by to nemuselo tlít jako třeba Studio Aparát (ano, vás dva holohlavý mám na mysli).


Aktuálně

24. 08. 2009 / Filip Urban / aktuálně

Něco málo ze života primitiva. Víkend proběhl v Rajnochovicích. Chatička má prostě něco do sebe. Máslení, grilování, čtení časáků, sekání dřeva, přitápění do krbu, popíjení vínka a věčný fight s Brunkem. Jediná vada na kráse byla počůraná sedačka za co dostal Bruno slušnej výprask a až do večera se semnou nebavil...

Cestou z chaty sem přemýšlel, že mě letos za celé léto neatakoval žádný vlezlý radiohit. Nebo aspoň si žádný nevybavuju. Jestli je to současnou krizí nebo sem měl prostě štěstí a hit nezaznamenal, ale většinou se těmhle letním peckám nedá uniknout. Kdybyste věděli o tom letošním fláku, dejte vědět :)

Jo a další statistická otázka zní. Narodí se za den víc lidí, než těch co se za den zaregistrují na facebooku?

Toliko k víkendu. Užijme si poslední prázdninový týden. Pak zase propukne blázinec a celý Brno se dá do pohybu, nebude kde zaparkovat a z rána už to nebude na tričko....přežijte týden ve zdraví!


Akce

20. 08. 2009 / Filip Urban / akce

Mr. Gaspačo dostává bod a potlesk! Takovej zodpovědnej report z Tyngltanglu mě moc potěšil. Fakt děkuju a moc si toho vážím. Pro všechny ostatní, kteří se zůčastnili, ale i pro ty, kterým to zase nevyšlo - je tu videoreport z tohohle primitivního mecheche.


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské