Aktuálně

12. 12. 2008 / Filip Urban / aktuálně

FRIDAY!!!!! Thx god! Po O to balím v práci a vyrážíme do Km. Musíme hodit fošny do servisu, protože to už potřebují a je čas vyrazit na kopec. Přemýšlím co večer bandičko? Měl bych tu jednu nabídku na páteční houseparty s vínem a wiičkem :) Spousta nových her a Wii Music je zábava na celý večer! Kdo se hecne?

Pokud nebude nálada, tak asi pívo ve štrýtu? Komenáře, návrhy, názory uvítám :) Zbytku přeju hezkej víkend a pamatujte, že ten příští týden je poslední! Juch!


Aktuálně

11. 12. 2008 / Filip Urban / aktuálně

Venku hnusně, že by člověk ani psa nevyhnal. Naštěstí si smrdím v kanclíku s kávičkou a přemýšlím o updatu. Ono tyhle předvánoční dny je to blázinec a není vůbec čas psát nějaké updaty, kor když se nic neděje. Nebo neděje se nic, o čem se dá psát a už vůbec ne diskutovat.

S Nitkou balíme balíčky jak o život (resp. Nitka balí balíčky jak o život) Už se to dostalo do takové fáze, že sme ráno nanosili balíčky do výtahu abychom dole zjistili, že vlastně vůbec nemáme vyplněné složenky k nim a zase se jelo nahoru :) Takže strpení prosím. Pošlem zítra ráno. Jen připomínám, že pokud chcete yp balíček pod stromek, máte na objednávku ještě 7dní (do 18.12!!!). Pak už nezaručíme, že balíček stihne dojít, protože na poště je to teď ultramadness!

Do toho všeho řeším nějaké dárky pro blízké. Letos to jde naštěstí tak nějak samo. Většinu už sem pošéfoval a šlo to podezřele lehce. Bohužel nemůžu říct, co sem pořídil, protože rodinka už mi pravidelně čte updaty.

No vidíte. Na to, že sem nevěděl co budu psát, se pár řádku nakonec urodilo.


Aktuálně

10. 12. 2008 / Filip Urban / aktuálně

Po včerejším shlédnutí Digitu jsem se rozhodl, že tu chlapíkům udělám reklamu :) (a nic za to nechci) Pro ty, kdo neznají digit, lehký popis. Dva chlapíci s notnou dávkou exhibicionismu a slušným přehledem o aktuálním dění na internetu a znalostma historie Applu :) si pravidelně sedají před kameru. Nahodí téma a pak debatují. Někdy trošku sjedou z cesty ale v globále je to 20 minut informací, se kterýma souhlasím a samotnýho mě nutí k zamyšlení. Jsou to teda zarytí fandové Applu, takže ne vše se dá brát vážně ale třeba poslední díl o tom, jak se díky blogování dostat k penězům mi přišel poučný a objektivně popsaný. Od gydových reklamních webů až přes můj good guy yp web :) se dozvíte, jak vydělat peníze tím, že budete psát o věcech, které vás zajímají, kterým třeba i rozumíte a pokud máte schopnost strhnout davy a založit komunitu, dá se tohle celé ve finále šikovně zpeněžit. Btw: už vám došla pozvánka na sitko? :)


Soft & hardware

09. 12. 2008 / Filip Urban / soft & hardware

Tak už sem našel největší vychytávku iphonu. Ptáte se jakou? Odpovím. Stolní hodiny. Stačí si s z applestore stáhnout aplikačku Nighttime a na celém velkém display se vám zobrazí akutální čas. Aplikace je zdarma, pouze ten iphone dock je asi za 650,- u Tmobile sem kupoval. Stylové digitální hodiny. No neberte to za ty peníze :) Druhá praktická věc je, že když odcházíte z domu, víte že máte svůj iphone nabitý na max. Na noc se dá samozřejmě snížit intenzita svícení hodin, pro toho, kdo nemá rád v noci v místnosti světlo.Btw: zkuste si v noci spočítat, co vám v pokoji všechno svítí. Já to mám doma jak na diskotéce. Router, počítač dýchá, monitor, televize, wii, iphone, externí disk dýchá, dobíječka, repráky....hraje mi to tam červenou, oranžovou, zelenou, bílou, modrou :) Někdy tak hrajeme s Nitkou soutěž: "Hádej jakou barvou svítí....televize!" :)


Aktuálně

07. 12. 2008 / Filip Urban / aktuálně

Neděle večer, čas napsat update o víkendu :) No tak v pátek to bylo testování nové hospody. Nakonec se sešla fajn společnost a těch rumů bylo až moc. V sobotu sem se z toho dostával celý den. Odpoledne mě čekala rodinná oslavička. Sestřenka měla 30. Večer zpět do Brna. Neděle ve znamení balení balíčků a po obědě jsme vyrazili na výstavu Bruselský sen. Exponáty a fotodokumentace československého pavilonu v Bruselu na Expu 58. Ukázky grafiky, designu, architektury i samotných vystavováných kousků z té doby. Moc dobré. Výstava je aktuálně v uměleckoprůmyslovém paláci v Brně. Doporučuju si udělat čas a jít to omrknout. Na to, jaký tu panoval komunismus jsme dokázali dělat hezké a progresivní věci, které snesli konkurenci se světem. S odstupem času ty věci tak nějak získávají na kráse.

Na závěr už jen víkend v obrazech vesměs fotky z pátečního mecheche


Aktuálně

05. 12. 2008 / Filip Urban / aktuálně

Thx god its FRIDAY! Za chvilku svlíkám montérky a pádíme do Km city. Mám v plánu omrknout bratrovu krčmu. Vzal si do pronájmu novou hospodu, která se vybudovala ve sklepních prostorách pod starou knihovnou na Miličáku. Prostor je to výborný a má to atmošku. Celé by to mělo být taková středověká krčma s dobrým pivem a nějakým tím jídlem. Máti tam navíc dělá fantastický nakládaný hermelín. Doporučuju! Máme tam zamluvený stůl na 20:00, tak se kdyžtak ukažte!Musím podpořit bratra, protože dosud se tím životem tak jaksi proplétal od číšníka ke stěhovákovi a zpět. Tohle je jeho myslím si poslední příležitost kdy mu je rodina schopna a ochotna pomoct a podržet ho, aby už se mu konečně začalo dařit a mohli být všichni vklidu a pohodě. Tak se nezlobte za malé promo rodinného businessu :)


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské