True hip hop classic

19. 12. 2012 / Filip Urban / muzika
True hip hop classic

Konečně sem si koupil ten rozbočovací káblík na sluchátka, takže teď už vím, jak zní další písnička co příjde :) Nový hodinový set plný toho nejlepšího a pravda trošku fousatého hiphopu. Ale já to mám rád. Třeba se to bude líbit i vám. A ano. O těch chybách v mixu vím, ale jedu koncept "první dobrá" :)

DJ PDF - TRUE HIP HOP CLASSIC


Xmas solid steel set

03. 12. 2012 / Filip Urban / muzika
Xmas solid steel set

Začal nám prosinec a vánoční šílenství propuká na všech frontách. Pokud se chcete příjemně naladit vánočními hity, nabízím k poslechu tento vánoční solid steel mix. Pro letité návštěvníky yp webu nic nového pod sluncem, ale jednou za rok je fajn to zařadit do playlistu.


Tati, měl sem tě moc rád!

26. 11. 2012 / Filip Urban / aktuálně

Asi nejtěžší update co jsem tu kdy psal, ale chci to sem napsat. Z odstupem času to bude mít smysl. Ten boj s tátovou nemocí jsme prohráli. Bylo to rychlý, agresivní a bohužel od začátku beznadějný, byť jsme se báli si to připustit. Víte, že to jednou příjde a až to příjde, nečekáte to. Nečekáte, že to bude tak těžké.

Můj Tatík byl super. Tu jeho lásku jsem cítil z každé věci, co pro mě udělal. Byl to strašně pozitivní člověk a udělal by pro nás první poslední. Byl pyšný na svého syna a ikdyž řada věcí, které sem dělal, šla už mimo něj, obdivoval to a byl šťastný, že se může pochlubit svým klukem. A ať už jsem řešil cokoliv, věděl sem, že můžu kdykoliv zavolat a on mi pomůže. Že až mi bude nejhůř, otočím se, a on tam bude stát a řekne: To nějak vymyslíme, to bude dobrý. Teď, když je mi nejhůř, tam už nestojí a já se s tím musím poprat sám.

Tohle jednou čeká nás všechy, ale tak nějak to podvědomě vytěsňujeme a nepřemýšlíme nad tím. Řešíme si svoje starosti a najednou prásk a vy jdete v jednu ráno domů s igelitkou jeho věcí z nemocnice a říkáte si: To je divný, to je hrozně divný. To takhle přece nemůže být. To uvědomění si, jak je ta vaše existence tady krátká a nepodstatná. Ta pokora před životem, to příjmutí osudu, že tak to má být a že se můžete stavět na hlavu, nic s tím neuděláte.

Tatínek odešel zbytečně brzo. Chtěl jsem mu ještě ukázat svýho syna, vzít ho někam na výlet do světa, svést ho v novým autě nebo mu předvíst, co zase novýho umí tady ten telefon.

Ve středu se s ním rozloučíme. Píšu smuteční řeč, navrhuju parte, vybírám muziku a jeho fotku. Je to to poslední, co pro něj můžu udělat. Nevím, jestli tam nahoře máte taky internety, ale chtěl jsem ti říct, že nám budeš moc chybět a že ti děkuju za všechno, co si pro nás udělal. Byl si super tatík a já se budu snažit, abych ti nedělal ostudu. A ty to z vrchu čekuj prosímtě. Budu to s tebou všechno konzultovat na dálku...


Dj PDF feat. Dj tURBAN

22. 11. 2012 / Filip Urban / muzika
Dj PDF feat. Dj tURBAN

Páteční mejdan na Piánu v Kroměříži se blíží no a já si v rámci lehkého tréninku nahrál další set. Tentokráte se budeme držet pod 100 bpm. Ale jak sami uslyšíte, i s tímhle rytmem se dají pouštět chytlavé a zábavné věci. A jsou to velké klasiky žánrů. Doufám, že se vám bude víc než hodinový set líbit a zpříjemní vám vysedávání u kompu.

DJ PDF feat. DJ tURBAN - lazy sound till 100 bpm


Eva Nováková je kráva

15. 11. 2012 / Filip Urban / aktuálně
Eva Nováková je kráva

Některým lidem by se měl přístup na internet normálně zakázat. Protože k používání internetu je potřeba alespoň elementární gramotnost a částečné zapojení mozku. Povím vám o jedné paní E. Novákové. Už je to nějaký ten pátek, kdy mi na můj email na seznamu došly udaje z registrace na jeden eshop. Moc sem si nevybavoval, že bych nějakou takovou registraci řešil a nijak se tomu dál nevěnoval. Za nějakou dobu přišla další registrace a pak několik přihlášení k newsletterům na různé eshopy, na které fakt nechodím. To už si říkám že mě asi někdo nemá rád, a používá můj email záměrně, aby mě zasypal obchodním spamem. Dopátral sem se na jednu nešťastnici, která používá můj email jako svůj. To, že ji na ten email asi nikdy nic nepřišlo už neřešila.

Asi před měsícem mi došla další registarce na můj email. Štastný domov nebo něco podobného. Tam mi došly veškeré údaje oné nešťastnice. Kde bydlí, jak se jmenuje, její mobil. To už sem neváhal a paní nebo slečně jasně vysvětlil, že jestli je normální používat k registacím email, který nevlastní. Paní obratem volala a moc se omlouvala, že má nějaký podobný a že asi omylem napsala můj. Oka. Ne každý je IT genius a stát se může.

Dnes ráno zapnu poštu a ejhle. Registace a objednávka tepláků z Tanecniobchod.cz. A opět ona Paní E. Nováková. No nic. Dostala dvě výstrahy - marně! Tak sem se dnes zalogoval s jejími udaji (které mi přišli na můj mail) a udělal jí hezkou objednávečku Sady DVD latinsko amerických tanců a navrch Flirt dance taneční tyč bratru za 9000,- PPLkem až do domu. Ať má pro manžela na vánoce překvápko.

Když je někdo pitomec a není mu pomoci, musí člověk přistoupit k facce. V tomto případě k nechtěné objednávce. Doufám, že milé paní Novákové docvakne, že není rozumné používat cizí emaily v registracích...


DJ PDF - What the funk!

13. 11. 2012 / Filip Urban / muzika
DJ PDF - What the funk!

Mám tu příspěvěk o tom, jak se ze mě stal DJ :) To DJ berte prosím v uvozovkách. Od ranné puberty až po dnešní dny jsem si pořídil myslím slušný hudební archív. Ty alba semnou rostly. Z kazet se stávaly CDčka, z cédéček MP3 a při přechodu na OSX sem si v tom všem udělal konečně pořádek. Itunes, tenhle mnohými nenáviděný program, vás donutí si udělat v muzice pořádek. Řádně otagovat, doplnit artworky, rozdělit do žánrů. Prohlížení vaší hudební knihovny je potom radost. No a pak sem si teda pořídil ipad a na něj skvělou aplikačku iDJ a to už byl jen kruček k tomu říct si: "zkusím si nahrát svůj vlastní set!" A taky že jo.

Na mixcloudu budu vystupovat pod nickem DJ PDF. Proč PDF? Protože pouštěč dobrých fláků. Nejsem žádný dj, jsem pouštěč! Nemám doma desítky vinylů ani gramofony. Dokonce nepoužívám ani sluchátka. Nic moc si nepřipravuju, prostě pouštím co mám rád a někdy to vyjde, jindy ne :) Doufám, že některé ty kostrbaté přechody omluvíte, protože tady jde především o muziku a ta je podle mě to nejlepší, co se může dostat k vaším uším :)

Mám tu tedy první funkový set. 50 minut plných toho nejlepšího funku. Nahráno v posteli s hroznou rýmečkou. Omlouvám se za občasné errory :)

DJ PDF - WHAT THA FUNK!


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské