Aktuálně

01. 03. 2009 / Filip Urban / aktuálně

Neděle podvečer, čas zrekapitolovat víkend. V pátek lehce ke kalichovi, bo sme v sobotu ráno vyrazili se sus a nitkou na Bílou zavdat ještě nějaký kopec. Ale nadšený sem moc nebyl.

Ono jak jednou člověk ochutná prašanové peklo v Alpách, sjezdovka na Bílé ho nechá klidným. Pozitivní zkušenost byla s testováním nové fošny, bo starou sem zlomil a musím říct, že nová deska je skvělá. O poznání lehčí a poslouchá pod nohama na slovo. I v tak debilním roztátém sněhu se na ni jelo výtečně a bylo to nebe a dudy ve srovnání s tou starou těžkou mrchou.

Večer pak posezení s kumpánama. Probrali sme život s ženskýma protějškama a byla to docela depka abychom v druhé části večera s opačným pohlavím popili a zjistili že to bez nich vlastně nejde :) Lehký bolehlav mám ještě teď a jestli Sus žije, tak ať dá zprávu do komentářů :)

Jinak updatoval sem jednak kalníček a druhak je tu po dlouhé době novej Filip & Filip. Enjoy monday!


Aktuálně

26. 02. 2009 / Filip Urban / aktuálně

Vysvětlíte mi někdo tuhle písničku? O co jde?


Aktuálně

26. 02. 2009 / Filip Urban / aktuálně

Nový splashscreen je venku!


Aktuálně

26. 02. 2009 / Filip Urban / aktuálně

Mám tu jednu krátkou pohádku o tom, jak šel Efa řešit byt :) Brno nabízí dlouhodobé pronájmy vybydlených bytů. Funguje to tak, že vy si zažádáte o byt, předložíte, že máte nějaké peníze na jeho opravu. Byt opravíte ze svého a o částku, kterou jste proinvestovali při rekonstrukci, vám bude snižen měsíční nájem. Město si tak zajistí rekonstrukci bytu a vy 20 let nemusíte řešit bydlení.

Vyrazil jsem tedy na bytový úřad s jednoduchou prosbou: Chci byt :) Paní se vysmrkala, podívala se na mě a bylo mi jasné, co se ji prohnalo hlavou. Další nešťastník. Poté začala sypat fakta. Čekací doba 5- 6 let, 600 žádostí. Kdo jde kolem úřadu, zažádá si o byt. Jinými slovy - nereálné pane. Zkuste to v jiné brněnské čtvrti. "A aspoň přihlášku do systému mi dáte?" "Stáhněte si ji z internetu, nashledanou!". Eh...Tudy cesta k získání trvalejšího a levného bydlení v Brně nevede.


Muzika

23. 02. 2009 / Filip Urban / muzika

Ok :) Video s policajtama byla blbost. Poďme dál. Mám tu jeden hudební tip pro všechny, kteří mají rádi Massive Attack (kdo nemá že) Krom jejich oficiálních desek, existuje neskutečné množství remixů a singlů a setů od MA atd... Sbírám tyhle věci zkrátka proto, že to má s MA něco společného. Co mě zaujalo a pobavilo je tahle VA kompilace MA.

Výborné remixy notoricky známých skladeb v povedeném kabátě. Výborn počin. Jestli jste příznivci MA, tuhle kompilačku musíte mít ve sbírce


Massive Samples Compiled by Massive Attack (2009)1. Mambo - Wally Badarou
2. Mellow Mellow - Lowrell
3. Be Thankful For What You've Got - William De Vaughn
4. I'm Glad You're Mine - Al Green
5. Never Can Say Goodbye - James Brown
6. Ike's Mood - Isaac Hayes
7. Stratus - Billy Cobham
8. Five Man Army Dub - Lewin 'Bones' Lock
9. Man Next Door - John Holt
10. Rock Creek Park - Blackbyrds (The)
11. It's Time For Love - Pieces Of A Dream
12. Any Love - Rufus And Chaka Khan

http://rapidshare.com/files/196894319/VA_P_M_S.rar


Muzika

20. 02. 2009 / Filip Urban / muzika

Každý den zakopávám pod svým stolem o krabici plnou cdček. Jsou to cd, na která sem za ty roky, co funguje fenomén MP3, vypálil kvanta hudby. Je to cca 100 cd + nějaké audio cd. Vše sem si před nějakou dobou zazálohoval na disk, který je asi 20x menší než celá krabice a už rok se chystám tu krabici vzít a hodit do kontejneru. Jenže zkrátka nemám to srdce.

Proto mě napadlo, jestli byste někdo neměli zájem o kvanta myslím si kvalitní muziky, která by jinak skončila v kontejneru, na co ovšem nemám, takže mi ta krabice bude zavazet pod nohama do té doby, dokud si to někdo z vás nevezme. Samozřejmě grátis. Pokud byste měli zájem, krabici můžu dovést do km nebo do zlína. Jinak mi aktuálně překáží v Brně.

Jestli vás to někoho zajímá, dejte vědět do guestbooku!


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské