Aktuálně

03. 01. 2011 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

Ještě sem prošel fotky z období vánoc a nakonec z toho vylezla galerka. Tak zúčastnění i nezainteresování se můžou mrknout V TÉTO GALERII


Aktuálně

03. 01. 2011 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

Tak. A je to fuč. Svátky a s tím spojené válení, obžerství a alkoholová šňura nám skončila. Díkybohu! Lehká rekapitulace svátků. Dostal sem super dárky. DVD sbírku Monty Pyhtonů, pixelovej svetr a stolní hru Agricola + nějaký pyžama. Co se povedlo, byl letošní silvestr a skoro týdenní pobyt na Pradědu v sporthotelu Kurzovní. Fajn bandička lidí kolem navíc bonus byl, že na hotel mohli i pséci, takže Brunek si to taky užil. Procházky, whirpoolky, sauny, páry, snowboarding, běžkování, společenské hry, pingpong, wiičko, no prostě byl to aktivně strávený silvestr s fajn lidma okolo. Nahodil sem galerku pro lepší představu.

Předsevzetí do nového roku žádné nepadlo. Stejně bych to nedodržel jak se znám. Máme tu rok 2011, tak se do toho poďme opřít. Hodně pozitivních zážitků vám přeju!


Retrobo

22. 12. 2010 / Filip Urban / retrobo

retrobo comix 01
Dali sme vzniknout novému nekonečnému třífrejmovému seriálu s retroboty. Na světě jsou první 3 díly. Čekejte suchý, minimalistický obsah bez náznaku vtipu nebo poenty :) Pokud by chtěl někdo ze čtenářů YP přidat svou trošku do mlýna, pošlu zdrojové PSD :)

Galerie s komixy k prohlédnutí zde

Enjoy! :)


Video

19. 12. 2010 / Filip Urban / video

Víkend v Alpách byl skvělý! Bylo v něm vše. Azuro, prašan, Puerto Rico, fajn bandička lidí a hlavně snowboarding :) Ostatně mrkněte na trailer k filmu, který patrně nikdy nevyjde :) Dík bando! Bylo to skvělé!


Soft & hardware

17. 12. 2010 / Filip Urban / soft & hardware

Nechápu, že se o tom nikde neobjevili nějaké články nicméně opět tu udělám promo té předražené krabičce co se s ní nedovoláte. Teď už dovoláte a navíc zadarmo (ikdyž to gyd nerad slyší :) Na všechny iphony je nyní k dispozici zdarma aplikace VIBER. Můžete pomocí ní volat přes váš datový tarif komukoliv s iphonem, který má rovněž aplikaci. Funguje to jak na wifi tak na 3G. Vzhledem k tomu, že 3G už máme aj v Kroměřížu, je to pohoda. Testovali sme 3G rychlost a naprosto plynulý a jasně srozumitelný přenos. Aplikace funguje se zapnutým push notification, což se může projevit na výdrži baterky, ale nepozoroval sem výrazný rozdíl. Pokud máte iphone, je tenhle soft jasnou volbou. Díky Carlosovi za info :) A jak ještě poznamenal Duško. Volání zdarma do zahraničí (stačí být na wifi nebo mít lokální datový tarif) je příjemná devíza.


Aktuálně

17. 12. 2010 / Filip Urban / aktuálně
Aktuálně

Všimli jste si? Je zima. A to pořádná. Dokonce to vypadá, že se dočkáme vánoc na sněhu. Myslím, že i ten největší zimní ignorant zaznamenal nefalšovanou podobu zimy. V médiích se neřeší nic jiného, než kde a kolik napadlo sněhu, jako by to bylo něco výjmečného, že v zimě sněží. Nejvíc mě baví takové to zpravodajství z místa nějaké zácpy. Chudáka reportéra vyženou v autě do kolony, aby pak 3x do hodiny informoval, jak se to ani nehlo. Mistři dramatu jsou pak na nově. Apokalyptické záběry zasněžených cest s dramatickou hudbou na pozadí. Armagedon přichází!

Fakt je ten, že na letošní zimu si těžko zvykám. Jaksi mi byla pořád zima a tak sem si řekl hovno! Šel sem a koupil si péřovku. Od chvíle, co ji nosím ven, dívám se na zimu uplně jinak. Bunda hřeje neskutečně a pobyt venku už není jen o zrychleném přesunu z místa A do místa B. Takže pro všechny promrzlé jedna praktická rada - kupte si péřovku! A když to bude ta od Nuggetu, vůbec neprohloupíte :P

Ta pravá zima se ale nejlíp tráví na horách. Proto zítra ráno vyrážíme s Třineckou crew a Janičkou směr Krippenstein. 120cm sněhu většinou prašného znamená víkendové orgie.

Zima budiž pochválena!


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské