26. 03. 2012 / soft & hardware

Ipad je tu!

Od pátku se naše rodinka jablečných produktů rozšířila o nový ipad. První generace mě moc nenadchla. U druhé sem už trošku pošilhával, ale nijak to nehrotil. Třetí generace ipadu už mě ale neminula. V pátek sem si šel pěkně stoupnout jako správná apple ovce do fronty na čerstvě dovežené kousky. Celou tu taškařici sem poctivě zdokumentoval na facebooku, takže asi víte.


13. 03. 2012 / film

Film

Po nějaké době přidám své soukromé filmové okénko. Třeba vás hecnu nebo odradím.


02. 03. 2012 / aktuálně

Aktuálně

K příspěvku níže tu mám aktuálně pár postřehů. Byl sem v úterý na Brněnské Pecha Kucha night a musím trochu z úlevou říct, že je mezi náma řada aktivních kverulantů. To znamená těch, kteří kromě kecání nad nedopitým pivem i nějak proti současným věcem bojují a snaží se něco vyřešit. Za to jim patří velký respekt a alespoň support v podobě tohohle updatu.


28. 02. 2012 / aktuálně

Aktuálně

Spravedlnost je slepá, musí si říct každý soudný člověk, který sleduje aktuální kauzy v médiích. Napřed nějaký Olomoucký nešťastník, co nakreslil politikům tykadla, teď Roman Týc. Umělec - provokatér, který poladil pár semaforů v Praze. Jde za to na měsíc do lochu. Natvrdo. Systém zareagoval podle práva. Vystavil pokutu. Ta se neuhradila, tak šup. Jde se sedět. Ano. Asi správně. Obecně správně. Ale tady si myslím, že někdo fakt přestřelil. Zvlášť v situaci, kdy se na každém rohu probírají kauzy velkých zvířat v politice. Veřejně tu utíkají miliardy peněz, korupce bují, kam se člověk podívá. Nic se nevyřeší, zamete pod kobereček a pak vezmou dva nešťastníky z davu a demonstruje se síla vymahatelnosti práva.


20. 02. 2012 / aktuálně

Aktuálně

Od čtvrtka do neděle sme byli na horách. Sněhu bylo víc než dost a nechtělo se nám trávit hodiny v autě, proto padla volba na Dolní Moravu. Na českých horách sem dlouho nebyl. Tak nějak dávám přednost Alpám. Jednak kvůli délce sjezdovek a možnostem vyblbnotí na nich, v druhé řadě pak kvůli službám.


10. 02. 2012 / aktuálně

Aktuálně

Zima hnusná...ani ven se člověku nechce, fotit není co. Ale ta potřeba tam je, takže sem prošel pár posledních galerek a dal nějaký fotky dohromady z okolí kolem mě. A opět monotématické. Byt, Bruno, Nitka :)


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské