HOBLUJ ve Zlíně

10. 03. 2014 / Filip Urban / aktuálně

Fůháčku. Sobota je za náma. YP mejdan v Bloku12 myslím dopadl výborně. Trošku jsem se bál, kdo přijde v sobotu na neznámé dje. No nakonec se klub hezky zaplnil. Dlužno podotknout že víceméně jen známými lidmi. Takovej ten večírek, kde všechny znáte a koho neznáte, s tím se seznámíte. Na druhou stranu jsme asi nestrhli k myšlence primitivismu moc nových lidí. Ale zase ta atmoška byla moc příjemná. Přátelská, bez konfliktů a prudy. Lidi se bavili, tančili jak urvaní, pilo se, hulilo, všeho bylo až až. My ještě musíme zapracovat na plynulejším djském flow, protože pár tichých momentů tam bylo (Když někdo vytáhl ze zásuvky špatný kabel, nebo v tom stavu nezvládal šavle, nastavení mixu nebo prostě si jen pustil skladbu v půlce znovu) Ale doufám, že tanečníky to moc neprudilo a omluví tyhle lehké přešlapy :)

Teď se dáme odpočinek skoro měsíc a v sobotu, 5. 4. se zase potkáme, tentokrát v Brněnském klubu Fléda. Takže všichni, kteří nemohli do Zlína, nebo byli líní dorazit, musí to napravit v Brně.

Ještě si můžete pustit 3minutové video ze soboty. Jakousi výpovědní hodnotu to má, ale je to náročné organizovat mejdan, hrát, fotit, natáčet a ještě se bavit s lidma.


HOBLUJ yp tour!

27. 02. 2014 / Filip Urban / aktuálně
HOBLUJ yp tour!

Letos je to 10 let co sem začal prodávat yp oblečení. Respektive sem natiskl víc než jedno tričko pro sebe a nabídl ho k prodeji u sebe na webu. Kua letí to děcka. No ale nebudeme tu hrát na nostalgickou strunu. Klíčové je, že sem přemýšlel, jak těch deset jáhrů oslavit no a vyplynula z toho klubová šňůra v roli dje po českých klubech :) Startujeme 8.3. v Bloku 12 ve Zlíně. Vždy zahraju já aka PDF spolu s Imadem a Wiitem + v každém místě přibereme někoho, o kom si myslíme, že by měl dostat šanci zahrát před lidma :)

Ze Zlína pokračujeme do Brna na Flédičce, pak Pražský klub NEONE - ano! Jedeme do Prahe! no a celé to zakončíme v Olomouckém Metru. Ve svém seznamu MUST SEE / DO my ještě chybělo odškrnout: Stát se na měsíc rockovou hvězdou a odjet šňůru" Tak si to chci splnit heheh :)

Co to znamená pro vás? No že byste se měli nejméně na jeden mejdan za náma vydat. Tady už nepomůžou výmluvy že ste neměli čas, nebo že to bylo z ruky. Poďme si ještě dokázat, že se umíme pobavit, protančit střevíce a užít si večírek plný hlasité repetetivní hudby.

Co se bude vlastně hrát? No já pouštím prostě fláky! Ať už to bude disko, funk, houzíky nebo elektro nu disko vály. iMad to rozjede taky v elektu a Wiit má v rukávu UK garage. Bude to pestré, bude to veselé. Žádné dýdžejování pro dýdžejování ale primárně chceme rozhopsat dav a užít si to prostě. Snad to celé přežijeme ve zdraví.

Jo a tady je LINK na můj poslední nahraný set. Měl jsem půjčenou mixovací konzoly a už ten výstup zní líp než šudlat ty desky po displayi ipadu :)

Těšíme se na tebe, primitive! Ukaž se.


Mišmaš 33

16. 02. 2014 / Filip Urban / aktuálně
Mišmaš 33

Kua uplně jsem zapoměl, že bych tu mohl nahodit zase nějaký mišmaš fotek z posledního půlroku. Našel jsem si v nedělním odpolední čas, a něco tu naklikal. Taková malá náplast za tu absenci updatů. Lenost míšená s hromadou práce mi nedovoluje informovat vás o mých každodenních zážitcích, které spočívají především v celodenním sezení v teplákách u počítača, trochu té powerjogy a nedělního battlefieldu. No nevadí. Více obrazu, méně slov! Klikněte na fotku vlevo.


Opětovné porno v prašanu

28. 01. 2014 / Filip Urban / aktuálně

Od minulého čtvrtku do neděle jsme prášili s klukama v Rakousku. Ostatně jako každý rok. Letos to bylo zatím v nejsilnější sestavě 12ti borců a 4 aut. Vybíral jel sám, protože si to može dovolit, přijet na Stubai na jeden den, sjet si jednou kopec a zbytek pobytu proležet v manželské posteli s Procházkou u Prostřeno.

I letos se na nás usmálo štěstí a při našem příjezdu napadlo. V sobotu pak celodenní azuro. Kombinovat kalící večírky s ranním vstáváním nám jde ještě stále relativně dobře. Co to (alespoň pro mě) celé kazilo, byla fyzická kondice. Po 10ti sekundách stání na zadní noze sem dostával uplné křeče do noh a tak sem si ty sjezdy až tak neužil jako trénovaní jedinci. Ani ta dřepová příprava před odjezdem moc nezabrala. O brutální rýmečce, která mě hned v pondělí postihla už tu psát ani nebudu :)

Letos sme měli poprvé na zdokumentování lepší zařízení než telefon :) Wiit poskytl Go Pro a záběry jsou o poznání lepší. Ale ono je to vždycky kompromis. Buďto tu jízdu obětujete natáčení, nebo si radši zaprášíte. Takže všechno je to tak na půl cesty. Nicméně atmoška z těch 5ti minut záběrů jakási je a představu si jistě uděláte.

Tak já si jdu uvařit další konvici zázvorového čaje a vy si pusťte tohle video :)


Na registru vozidel, aneb konfrontace se systémem

22. 01. 2014 / Filip Urban / aktuálně
Na registru vozidel, aneb konfrontace se systémem

To jsem se zase jednou musel potkat se systémem. Končím živnost a přecházím se vším na s.r.o. To znamená přepsat na registru vozidel i obě auta na s.r.o. Abych se vyhnul frontám, zarezeroval jsem se přes web, vytiskl formuláře, vypnil a s úsměvem dorazil na čas na přepážku.

První pokus se nezdařil, protože jednak jsme neměl formuláře vytisklé oboustranně! Druhak přepis auta z živnosti na s.r.o. není (jak jsem se mylně domníval) jen o změně názvu ale čeká vás návštěva STK, kde si za dvě kilča na auto borec v montérkách zkontroluje VIN, dá štempl a vy se znovu objednáte na úřadě a znovu dorazíte. Tentokrát už jsem byl vybaven velkým, malým techničákem, občankou, papírem o tom že mám s.r.o., papírem o tom že už nemám živnost, oboustranně vytisklým odhlašovacím formulářem, oboustranně vytisklým přihlašovacím formulářem. Pán na informacích mě opět slušně spražil: "Vy chcete přepsat dvě auta? To ste si měl zarezervovat dva časy!".

Já sem si bláhově myslel, že s paní u přepážky (když už tam budu) vyřeším oba přepisy. Leč nikoliv. Čili vyřídila semnou jedno auto, aby mě poslala zpět si sednout do fronty s miliónem rozložených papírů na klíně a zimní bundou přes rameno (protože věšáky se tam nenosí). Takže vy si připadáte jako úplný kretén, stojíte v rohu (protože si není kam sednout jak je plno) a doufáte, že si vás brzo zavolá jiná paní k jinému okénku, abyste mohli pokračovat (a všechno ji zase složitě vysvětlovat). Tak se asi po 20 minutách i stalo a já pokračoval s přepisem druhého auta. Tam byl ale další problém, protože jsem nechal zelenou kartu v Kroměříži, takže paní mi auto pouze odhlásila, roztřihla malý techničák vejpůl a do velkého napsala auto vyřazeno z evidence a zdarec! Doneste si zelenou kartu, vystůjte hodinovou frontu a my vám ho zase přihlásíme. No na posrání.

Ve finále jim ještě přestal fungovat nějaký Šenghénský systém kontroly vozidel (kdyby náhodou to 2 měsíce nové auto bylo kradené) Takže má objednaná návštěva úřadu se protáhla na pěkné 2 hodinky. Nevím jak dlouho tam museli být ti normální smrtelníci bez rezervace.

Přístí týden si dám tedy závěrečnou návštěvu. Snad mi přihlásí auto, kde bude místo Filip Urban napsáno youngprimitive (jinak naprosto vše zůstává stejné) a já si budu moct odfajfknout tohle martírium. Úřadům a systému zdar!


Lets be silly for a while...

09. 01. 2014 / Filip Urban / aktuálně

V úterý jsme se spoluúčastnili krásného reality hacku. Pochod Brnem švihlou chůzí. Asi nemá cenu vysvětlovat prapůvod tohohle skeče, který už se stal legendou. Bandička studentů se každý rok 7. ledna hecne, oblékne saka, klobouky, kufříky a vyrazí přes střed města. Letos už to bylo něco přes 140 adeptů na grand, což je úctyhodné. Měli ste vidět ty pohledy nezainteresovaných Brňáků :)

Kluky sme se rozhodli podpořit výrobou speciáních triček pro tuhle akci. Událost to byla povedená a celé to bylo hodně vtipné. Už nemám energii něco podobného organizovat, ale rád podpořím tyhle počiny, které vybočují z každodenního stereotypu. Go on borci! Máte můj plný support!


© Copyright 2012–2020 youngprimitive.
All Rights Reserved.
DámskéPánskéDětské